| Výsledky

D10 (17) 2,0 km 60 m 8 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice 15:04 0:00
2 TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno 15:14 +0:10
3 LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice 16:41 +1:37
4 ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno 17:30 +2:26
5 TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín 17:46 +2:42
6 ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno 18:32 +3:28
7   Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno 18:42 +3:38
8 BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering 19:16 +4:12
9 TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno 21:16 +6:12
10 UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno 25:11 +10:07
11 TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno 27:37 +12:33
12 LCE Kudelová Kamila LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 38:57 +23:53
13 TBM0778 Sedláčková Hana TBM KOS TJ Tesla Brno 39:06 +24:02
 
ms   Sosíková Beáta SK Žabovřesky Brno 23:59 +8:55
ms   Dohnalová Hana SK Žabovřesky Brno 29:57 +14:53
ms   Caha Jana KOS TJ Tesla Brno 32:28 +17:24
ms   Putnová Magdaléna SK Žabovřesky Brno 34:10 +19:06
 
 
 

 

D12 (18) 2,8 km 85 m 7 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  

 

D14 (13) 3,2 km 130 m 9 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  

 

D16 (7) 4,5 km 155 m 9 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TZL0253 Tichá Marie TZL SKOB Zlín 36:34 0:00
2 TZL0255 Kočová Halina TZL SKOB Zlín 37:38 +1:04
3 LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice 40:49 +4:15
4 TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín 45:05 +8:31
5 TZL0252 Tichá Julie TZL SKOB Zlín 45:11 +8:37
6 TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín 47:03 +10:29
7 TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín 61:42 +25:08
 
 
 

 

D18 (4) 5,0 km 195 m 11 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  

 

D21C (17) 6,8 km 250 m 16 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering 56:10 0:00
2 SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž 58:30 +2:20
3 KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice 58:59 +2:49
4 VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno 60:52 +4:42
5 LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice 63:06 +6:56
6 ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno 63:49 +7:39
7 VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno 66:18 +10:08
8 RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko 72:47 +16:37
9 SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž 73:25 +17:15
10 LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:19 +18:09
11 LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice 74:55 +18:45
12 VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno 75:32 +19:22
13 TZL9351 Kavánková Jana SKOB Zlín 77:12 +21:02
14 LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice 84:19 +28:09
15 74C83XX Bauerová Petra Neregistrovani (NER) 98:24 +42:14
16 SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín 104:07 +47:57
 
    Saňáková Zuzana OOB TJ Slovan Luhačovice vzdal  
 
 
 

 

D21D (8) 4,1 km 165 m 9 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín 44:36 0:00
2 ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno 45:48 +1:12
3 8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani 52:50 +8:14
4 ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov 53:40 +9:04
5 LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:47 +12:11
6 UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno 60:52 +16:16
7 LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:27 +31:51
8 ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno 78:35 +33:59
 
 
 

 

D35 (18) 4,8 km 200 m 11 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín 38:33 0:00
2 TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín 40:47 +2:14
3 LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice 41:03 +2:30
4 TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno 41:30 +2:57
5 TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno 43:22 +4:49
6 VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno 44:40 +6:07
7 VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno 46:41 +8:08
8 SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko 50:15 +11:42
9 GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering 51:30 +12:57
10 RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko 52:32 +13:59
11 TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín 55:57 +17:24
12 ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 56:46 +18:13
13 ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno 57:40 +19:07
14 LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:56 +21:23
15 78C8250 Dánielová Iva Neregistrovaní - Dánielová 60:30 +21:57
16 ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno 73:03 +34:30
17 ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno 78:11 +39:38
18 KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín 87:23 +48:50
 
 
 

 

D45 (11) 3,9 km 155 m 8 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín 38:15 0:00
2 TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno 39:10 +0:55
3 LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice 43:54 +5:39
4 LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice 44:32 +6:17
5 TZL5254 Horynová Eva TZL SKOB Zlín 46:35 +8:20
6 TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno 47:24 +9:09
7 TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno 48:19 +10:04
8 TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín 48:32 +10:17
9 LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:01 +13:46
10 LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice 55:49 +17:34
11 TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno 71:16 +33:01
 
 
 

 

D55 (14) 3,0 km 115 m 9 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž 31:58 0:00
2 SBK5251 Kolaříková Věra KOB Start Blansko 34:41 +2:43
3 TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno 37:24 +5:26
4 TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín 38:23 +6:25
5 TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín 41:16 +9:18
6 LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice 42:42 +10:44
7 TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno 43:34 +11:36
8 TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno 44:24 +12:26
9 LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:09 +15:11
10 LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:56 +24:58
11 SKM5851 Christovová Marie KOB Směr Kroměříž 66:39 +34:41
12 TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín 67:51 +35:53
 
  ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno disk  
  UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno disk  
 
 
 

 

H10 (18) 2,0 km 65 m 7 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 12:39 0:00
2 LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice 14:10 +1:31
3 TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín 15:55 +3:16
4 TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno 16:02 +3:23
5 RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko 16:04 +3:25
6 TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín 16:35 +3:56
7 LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:42 +5:03
8 ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno 17:46 +5:07
9 TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín 19:50 +7:11
10 GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 19:59 +7:20
11 ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno 20:12 +7:33
12 ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno 20:16 +7:37
13 UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno 20:29 +7:50
14 TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián TZL SKOB Zlín 23:07 +10:28
15 GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering 26:34 +13:55
16 LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:24 +14:45
17 TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín 39:07 +26:28
 
ms TBM Lajda Lukáš TBM KOS TJ Tesla Brno 31:47 +19:08
 
 
 

 

H12 (23) 2,9 km 100 m 9 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 20:32 0:00
2 ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov 20:38 +0:06
3 RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko 21:52 +1:20
4 ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov 24:00 +3:28
5 VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering 24:37 +4:05
6 UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno 26:05 +5:33
7 ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno 26:47 +6:15
8 TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín 26:52 +6:20
8 ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno 26:52 +6:20
10 LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 28:28 +7:56
11 TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín 30:43 +10:11
12 TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno 33:52 +13:20
13 TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín 39:28 +18:56
14 TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín 41:06 +20:34
15 BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering 43:37 +23:05
16 TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 46:57 +26:25
17 LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 47:34 +27:02
18 ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov 52:59 +32:27
19 BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering 53:06 +32:34
20 LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice 54:21 +33:49
21   Žovinec Pavel KOB ALFA Brno 57:37 +37:05
 
ms ADA5113 Richter Rudolf ADA OOB Spartak Adamov vzdal  
ms   Štefka Marek Neregistrovani (NER) 58:44 +38:12
 
 
 

 

H14 (21) 4,0 km 150 m 13 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno 25:59 0:00
2 TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno 27:35 +1:36
3 RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko 30:08 +4:09
4 ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno 31:21 +5:22
5 TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín 31:55 +5:56
6 TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno 33:00 +7:01
7 ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno 35:02 +9:03
8 RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko 36:52 +10:53
9 UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno 37:11 +11:12
10 ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno 37:16 +11:17
11 TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín 39:30 +13:31
12 RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko 39:43 +13:44
13 TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín 43:08 +17:09
14 RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko 44:06 +18:07
15 LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:26 +28:27
16 UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno 55:09 +29:10
17 TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno 59:26 +33:27
18 ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno 60:48 +34:49
19 LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice 66:09 +40:10
20 LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice 71:20 +45:21
21 ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno 77:32 +51:33
 
 
 

 

H16 (5) 5,8 km 200 m 13 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín 47:40 0:00
2 TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno 49:41 +2:01
3 TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín 52:32 +4:52
4 TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín 60:10 +12:30
5 SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín 64:51 +17:11
 
 
 

 

H18 (1) 7,8 km 295 m 18 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice 58:39 0:00
 
 
 

 

H21C (25) 9,7 km 325 m 19 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 ZBM8101 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno 53:32 0:00
2 TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín 54:56 +1:24
3 LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 58:38 +5:06
4 JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov 62:01 +8:29
5 LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice 64:48 +11:16
6 LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice 65:46 +12:14
7 TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín 66:06 +12:34
8 TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín 67:39 +14:07
8 TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín 67:39 +14:07
10 ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering 71:00 +17:28
11 VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno 73:09 +19:37
12 TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 75:21 +21:49
13 ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno 75:34 +22:02
14 MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš 76:18 +22:46
15 VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno 77:00 +23:28
16 ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering 77:33 +24:01
17 TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín 79:51 +26:19
18 TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno 84:04 +30:32
19 VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno 84:46 +31:14
20 4IZ9300 Vostrejš Pavel Fanklub Kapitán Demo 85:29 +31:57
21 LCE8901 Vlažný Jan LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 86:01 +32:29
22 SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín 89:18 +35:46
23 ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno 90:16 +36:44
24 VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno 103:06 +49:34
 
  TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno vzdal  
 
 
 

 

H21D (19) 5,7 km 225 m 15 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 VIC8931 Panovec Jan VIC OB Vizovice 45:38 0:00
2 ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno 52:19 +6:41
3 SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž 54:48 +9:10
4 VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno 56:45 +11:07
5 SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko 57:21 +11:43
6 MOV8901 Slivečka Jan SKOB Ostrava 57:43 +12:05
7 TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín 60:22 +14:44
8 TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno 60:37 +14:59
9   Novotný Petr Neregistrovaní - Novotný Petr 62:46 +17:08
10 ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno 65:09 +19:31
11 LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:56 +20:18
12 NNN7701 Martinek Pavel NNN Neregistrovaní (NNN) 66:28 +20:50
13 BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering 71:20 +25:42
14 VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno 72:54 +27:16
15 TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín 73:49 +28:11
16   Kozel Jiří KOB ALFA Brno 78:21 +32:43
17 VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering 80:28 +34:50
18 UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc 84:05 +38:27
19 LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno 119:59 +74:21
 
 
 

 

H35 (34) 7,1 km 290 m 21 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc 47:27 0:00
2 SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž 48:54 +1:27
3 SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko 54:04 +6:37
4 TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno 54:59 +7:32
5 ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno 56:08 +8:41
5 TBM7511 Hájek Ondřej TBM KOS TJ Tesla Brno 56:08 +8:41
7 UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno 56:16 +8:49
8 RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko 58:03 +10:36
9 TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín 59:16 +11:49
10 KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín 60:19 +12:52
11 ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov 61:21 +13:54
12 SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž 62:15 +14:48
13 RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko 63:01 +15:34
14 TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno 63:38 +16:11
15 ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno 64:23 +16:56
16 LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice 65:03 +17:36
17 UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno 65:35 +18:08
18 RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko 66:05 +18:38
19 ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno 66:34 +19:07
20 PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská 67:13 +19:46
21 VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno 69:19 +21:52
22 UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno 70:10 +22:43
23 UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno 70:35 +23:08
24 TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno 71:03 +23:36
25 1HZ7600 Navrátil Ondřej KMCH 75:38 +28:11
26 TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno 86:05 +38:38
27 JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov 87:23 +39:56
28 TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno 88:19 +40:52
29   Sedláček Břetislav TBM KOS TJ Tesla Brno 89:15 +41:48
30 SBK7207 Sluka Miroslav KOB Start Blansko 93:32 +46:05
31 JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov 98:02 +50:35
32 SVS7400 Stříteský Tomáš Orientklub Vsetín 101:50 +54:23
33 TBM Caha Pavel TBM KOS TJ Tesla Brno 111:52 +64:25
 
  RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko disk  
 
 
 

 

H45 (16) 5,7 km 250 m 14 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno 45:02 0:00
2 BBM7101 Kunz Martin BBM BETA URSUS Orienteering 49:37 +4:35
3 TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno 51:05 +6:03
4 TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín 56:41 +11:39
5 OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:21 +12:19
6 VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno 58:49 +13:47
7 TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno 60:44 +15:42
8 LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:00 +18:58
9 TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín 64:25 +19:23
10 LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice 65:11 +20:09
11 TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno 68:11 +23:09
12 TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín 72:19 +27:17
13 NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní (NNN) 77:21 +32:19
14 ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov 84:14 +39:12
15 NER0001 Pánek Tomáš Neregistrovani (NER) 96:11 +51:09
 
  LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice disk  
 
 
 

 

H55 (13) 3,9 km 155 m 12 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice 32:16 0:00
2 LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice 35:00 +2:44
3 TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín 39:30 +7:14
4 PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská 39:58 +7:42
5 OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:44 +12:28
6 SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko 45:09 +12:53
7 ZBM6108 Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno 46:32 +14:16
8 BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering 50:50 +18:34
9 LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:13 +19:57
10 SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž 52:33 +20:17
11 MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava 57:41 +25:25
12 VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno 59:00 +26:44
 
  ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov disk  
 
 
 

 

H65 (5) 3,1 km 115 m 10 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín 43:26 0:00
2 TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno 50:35 +7:09
3 UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc 53:23 +9:57
4 TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín 106:00 +62:34
5 UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno 139:31 +96:05
 
 
 

 

HDR (52) 1,9 km 70 m 8 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 4QZXXXX Koč Juraj neregistronani Koča 17:34 0:00
2 42C0400 Sedlák Simon Autocont 17:53 +0:19
3   Baláč Jan Neregistrovani (NER) 20:40 +3:06
4 KVS1005 Halata Šebestián KVS SKOB Kobra Vsetín 22:58 +5:24
5 TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno 23:03 +5:29
6   Šujanová Rozárka SK Radioklub Blansko 23:30 +5:56
7   Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko 23:33 +5:59
8   Pekárek David SKOB Zlín 24:11 +6:37
9 KVS1252 Halatová Anna KVS SKOB Kobra Vsetín 24:23 +6:49
10 LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:27 +7:53
11   Pozlovská Eliška Neregistrovani (NER) 25:37 +8:03
12   Salajka Tibor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:51 +8:17
13 TZL0812 Trávníček Jan SKOB Zlín 26:24 +8:50
14 TZLXXX Lorencová Anna SKOB Zlín 26:42 +9:08
15   Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice 26:45 +9:11
16 LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice 26:46 +9:12
17 LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice 26:50 +9:16
18 NER0010 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno 28:53 +11:19
19 TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno 29:20 +11:46
20 1HZ1100 Navrátil Vojtěch KMCH 29:21 +11:47
21 SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž 31:13 +13:39
22   Pohořelá Karolín Neregistrovani (NER) 31:42 +14:08
23 TZL1003 Solař Jan SKOB Zlín 31:49 +14:15
24 TZL1005 Mašláň Prokop TZL SKOB Zlín 32:07 +14:33
24 TZL0955 Mašláňová Ema TZL SKOB Zlín 32:07 +14:33
26 78C0650 Dánielová Lenka Neregistrovaní - Dánielová 32:44 +15:10
27 ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno 32:54 +15:20
28   Nešporová Viktorie Anna TZL SKOB Zlín 32:55 +15:21
29 NER0004 Mariotto Natálka Neregistrovani (NER) 33:05 +15:31
30 78C0600 Zima Vojtěch Neregistrovaní - Dánielová 35:00 +17:26
31   Sluka Matouš KOB Start Blansko 35:12 +17:38
32 ZBM0908 Polášek Vojtěch SK Žabovřesky Brno 35:51 +18:17
33 ZBM1153 Polášková Lucie SK Žabovřesky Brno 35:55 +18:21
34 RIC1300 Čevela Marek RIC OB Říčany 36:13 +18:39
35   Matyáš Jan Neregistrovani (NER) 36:14 +18:40
36 EKP7704 Čevelová Adéla EKP VŠTJ Ekonom Praha 36:31 +18:57
37 TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 39:49 +22:15
38   Kubíček Ota Neregistrovani (NER) 41:02 +23:28
39 PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská 42:35 +25:01
40 ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno 43:09 +25:35
41 ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno 43:12 +25:38
42 RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko 44:13 +26:39
43 TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 45:38 +28:04
44   Redlichová Kateřina Neregistrovani (NER) 45:51 +28:17
45 SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín 47:31 +29:57
46 SBK1010 Daněk František KOB Start Blansko 47:52 +30:18
47 78C8251 Raabová Tereza Neregistrovaní - Dánielová 49:40 +32:06
48   Zelená Berenika SK Žabovřesky Brno 51:37 +34:03
49 NER0002 Pánková Markéta Neregistrovani (NER) 53:19 +35:45
50 NER0003 Pánek Matouš Neregistrovani (NER) 53:21 +35:47
 
  78C0900 Zima Ondřej Neregistrovaní - Dánielová disk  
    Kozel Kryštof KOB ALFA Brno vzdal  
 
 
 

 

P (32) 3,3 km 115 m 10 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 TZL7979 Mašláňová Hana TZL SKOB Zlín 28:37 0:00
2 42C7400 Sedlák Leo Autocont 30:56 +2:19
3 5RX7000 Matuška Pavel NNN 33:22 +4:45
4 78C0005 Dániel Daniel 78C Neregistrovaní - Dánielová 34:21 +5:44
5 KVS6401 Žemlík Radim KVS SKOB Kobra Vsetín 35:16 +6:39
6 ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno 36:28 +7:51
7 6BX7600 Verner Leoš NOCH Brno 38:21 +9:44
8 ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno 40:24 +11:47
9   Mudráková Michael KOS TJ Tesla Brno 41:18 +12:41
10 TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno 41:47 +13:10
11   Baláč Radek Neregistrovani (NER) 42:32 +13:55
12 LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice 46:07 +17:30
13 SKM Vlčková Lenka SKM KOB Směr Kroměříž 48:21 +19:44
14 NER0006 Beránková Kamil Neregistrovani (NER) 48:23 +19:46
15 TBM7256 Ježková Ilona KOS TJ Tesla Brno 49:42 +21:05
16 NER0007 Záděra David Neregistrovani (NER) 49:54 +21:17
17 ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno 50:49 +22:12
18 NER Francová Jana Neregistrovani (NER) 51:59 +23:22
19 8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani 53:44 +25:07
20 LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:26 +27:49
21 LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:19 +29:42
22 RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko 59:13 +30:36
23   Mojžíš Petr Neregistrovani (NER) 59:29 +30:52
24 SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 61:02 +32:25
25 UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno 65:21 +36:44
26 NER0006 Volencová Ivana 78C Neregistrovaní - Dánielová 68:14 +39:37
27 ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 68:17 +39:40
28   Hrbáčkovi LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 68:51 +40:14
29 TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín 76:15 +47:38
30 KVS6851 Žemlíková Pavlína KVS SKOB Kobra Vsetín 126:34 +97:57
 
    Dušková Radana KOS TJ Tesla Brno disk  
  NER0002 Pánková Jana Neregistrovani (NER) vzdal  
 
 
 

 

H10N (11) 2,2 km 70 m 8 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž 16:07 0:00
2   Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 20:34 +4:27
3 TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín 21:47 +5:40
4 TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín 22:05 +5:58
5   Márton Lukáš Neregistrovani (NER) 24:36 +8:29
6 TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 27:12 +11:05
7 LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice 34:21 +18:14
8 SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 36:09 +20:02
9 TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín 47:47 +31:40
10 ZBM Brabec Lukáš SK Žabovřesky Brno 63:16 +47:09
 
  TBM Caha Michal TBM KOS TJ Tesla Brno disk  
 
 
 

 

D10N (12) 2,2 km 70 m 9 K
místo Reg. číslo Jméno Oddíl Čas Ztráta  
1 ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno 24:12 0:00
2 TZL0653 Florešová Hana SKOB Zlín 25:09 +0:57
3 TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín 25:16 +1:04
4 ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno 26:01 +1:49
5 ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno 26:33 +2:21
6   Paveláková Aneta Neregistrovani (NER) 28:12 +4:00
7 ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 28:59 +4:47
8 VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice 32:04 +7:52
9 LCE0853 Juríková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice 36:37 +12:25
10 PBM1150 Robotková Tereza PBM TJ Spartak 1. Brněnská 54:02 +29:50
11 LCE0954 Zichová Nela OOB TJ Slovan Luhačovice 73:19 +49:07
 
  LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice disk  
 
 
 

 

9. JmL 2017

Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti Oblastní žebříček Valašské oblasti Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017