| Startovka po kategoriích

  Č.    Číslo čipu Reg. číslo  Jméno                 Oddíl                  Start 

D10  (19)                     2,0 km  60 m       8 K 

   1       2081351 TBM0758     Dobrovolná Anna       KOS TJ Tesla Brno       4:00 
   2        331031 LCE0751     Hrbáčková Michaela    OOB TJ Slovan Luhačov   7:00 
   3       2087664 TBM0780     Vernerová Hana        KOS TJ Tesla Brno      10:00 
   4        515449 UBM0754     Ondrová Amálie        MENISKOS Brno          13:00 
   5          8581 TZL0751     Entová Kateřina       SKOB Zlín              16:00 
   6         52014             Karafiátová Eliška    KOB ALFA Brno          19:00 
   7                           Vakant                Vakant                 22:00 
   8                           Vakant                Vakant                 25:00 
   9       2073676 ADA0852     Strýčková Barbora     OOB Spartak Adamov     28:00 
  10       2088166 BBM0750     Dvořáková Lucie       BETA URSUS Orienteeri  31:00 
  11         53244 TBM0857     Ryglová Adéla         KOS TJ Tesla Brno      34:00 
  12         53172 ZBM0954     Marková Eva           SK Žabovřesky Brno     37:00 
  13                           Vakant                Vakant                 40:00 
  14           102             ms Dohnalová Hana     SK Žabovřesky Brno     43:00 
  15        253362 LCE0851     Michálková Sabina     OOB TJ Slovan Luhačov  46:00 
  16         52454             ms Sosíková Beáta     SK Žabovřesky Brno     49:00 
  17       2113415 SJH0754     Potužníková Adéla     SJH Jindřichův Hradec  52:00 
  18        232419             ms Putnová Magdaléna  SK Žabovřesky Brno     55:00 
  19       2067324 ABM0757     Taslerová Martina     KOB ALFA Brno          58:00 


D10N  (12)                    2,2 km  70 m       9 K 

   1        253363 LCE0853     Juríková Michaela     OOB TJ Slovan Luhačov   5:00 
   2       2092385 ZBM0953     Coufalová Rea         SK Žabovřesky Brno      8:00 
   3                           Vakant                Vakant                 11:00 
   4                           Vakant                Vakant                 14:00 
   5       2094514 ZBM0957     Kučerová Tereza       SK Žabovřesky Brno     17:00 
   6        331753 TZL0858     Lázničková Alžběta    SKOB Zlín              20:00 
   7                           Vakant                Vakant                 23:00 
   8        218971 LCE1051     Slámová Julie         OOB TJ Slovan Luhačov  26:00 
   9               VIC0952     Kubíčková Lucie       OB Vizovice            29:00 
  10       2053553 ADA0851     Odehnalová Tereza     OOB Spartak Adamov     32:00 
  11       2092407 ZBM1050     Coufalová Thea        SK Žabovřesky Brno     35:00 
  12        416061 LCE0954     Zichová Nela          OOB TJ Slovan Luhačov  38:00 


D12  (25)                     2,8 km  85 m       7 K 

   1       2051474 ZBM0553     Ondrová Anna          SK Žabovřesky Brno      3:00 
   2       2054645 ABM0655     Palátová Renáta       KOB ALFA Brno           6:00 
   3           114             Mazálková Libuše      SK Žabovřesky Brno      9:00 
   4                           Vakant                Vakant                 12:00 
   5           104             Mazálková Klára       SK Žabovřesky Brno     15:00 
   6                           Vakant                Vakant                 18:00 
   7       7053853 TZL0550     Batani Valeria        SKOB Zlín              21:00 
   8       2067325 ABM0556     Nádeníčková Anna      KOB ALFA Brno          24:00 
   9          8594 TZL0650     Rosíková Růžena Elišk SKOB Zlín              27:00 
  10       2112728 BBM0550     Petrášová Kateřina    BETA URSUS Orienteeri  30:00 
  11       2083392 TBM0659     Doušková Hana         KOS TJ Tesla Brno      33:00 
  12        337648 ABM0657     Kurečková Klára       KOB ALFA Brno          36:00 
  13       2049511 LCE0551     Pišová Adéla          OOB TJ Slovan Luhačov  39:00 
  14         53811 SKM0551     Dittrichová Lucie     KOB Směr Kroměříž      42:00 
  15       2115673 RBK0555     Ježková Ivana         SK Radioklub Blansko   45:00 
  16        232389 TBM0554     Dušková Tereza        KOS TJ Tesla Brno      48:00 
  17       7207037 LCE0552     Mališková Kristýna    OOB TJ Slovan Luhačov  51:00 
  18         52032 LBM0651     Tomanová Eliška       TJ Lokomotiva Ingstav  54:00 
  19               LCE0556     Dostálková Martina    OOB TJ Slovan Luhačov  57:00 
  20       2111757 ZBM0653     Barnatová Magda       SK Žabovřesky Brno     60:00 
  21                           Vakant                Vakant                 63:00 
  22       7053354 TZL0551     Batani Valentina      SKOB Zlín              66:00 
  23       2067201 TBM0652     Bružeňáková Mia       KOS TJ Tesla Brno      69:00 
  24         52687 LCE0554     Špendlíková Monika    OOB TJ Slovan Luhačov  72:00 
  25       2083375 TBM0560     Baláčová Natálie      KOS TJ Tesla Brno      75:00 


D14  (13)                    3,2 km  130 m       9 K 

   1       2091565 TZL0451     Mrkvičková Ema        SKOB Zlín               4:00 
   2                           Vakant                Vakant                  7:00 
   3                           Vakant                Vakant                 10:00 
   4        995797 TZL0452     Kolaříková Eliška     SKOB Zlín              13:00 
   5       2081393 ABM0361     Taslerová Tereza      KOB ALFA Brno          16:00 
   6       2094532 ZBM0352     Barnatová Klára       SK Žabovřesky Brno     19:00 
   7       7209276 TZL0453     Březinová Zuzana      SKOB Zlín              22:00 
   8       9201326 VLI0359     Bednaříková Emma      Slavia Liberec orient  25:00 
   9        438041 ABM0350     Poloučková Hana       KOB ALFA Brno          28:00 
  10                           Vakant                Vakant                 31:00 
  11        416068 LCE0354     Mališková Eliška      OOB TJ Slovan Luhačov  34:00 
  12         49285 ADA0351     Richterová Julie      OOB Spartak Adamov     37:00 
  13       2042547 LCE0355     Juříková Jolana       OOB TJ Slovan Luhačov  40:00 


D16  (9)                     4,5 km  155 m       9 K 

   1        436954 TZL0152     Čeleďová Justýna      SKOB Zlín               5:00 
   2                           Vakant                Vakant                  8:00 
   3                           Vakant                Vakant                 11:00 
   4       2067328 ABM0362     Mulíčková Markéta     KOB ALFA Brno          14:00 
   5         51298 LCE0253     Dufková Renata        OOB TJ Slovan Luhačov  17:00 
   6                           Vakant                Vakant                 20:00 
   7          8610 TZL0151     Rosíková Alžběta Mari SKOB Zlín              23:00 
   8       7208226 LCE0254     Nevěřilová Kateřina   OOB TJ Slovan Luhačov  26:00 
   9          8924 TZL0257     Šuráňová Pavlína      SKOB Zlín              29:00 


D18  (9)                     5,0 km  195 m      11 K 

   1       2094517 ZBM9959     Hrbáčková Markéta     SK Žabovřesky Brno      3:00 
   2       7200901 TZL0051     Nešporová Alžběta     SKOB Zlín               6:00 
   3        433088 OTK0050     Müllerová Erika       OOB TJ Jiskra Otrokov   9:00 
   4                           Vakant                Vakant                 12:00 
   5                           Vakant                Vakant                 15:00 
   6       2111809 RBK9999     Matušková Jana        SK Radioklub Blansko   18:00 
   7                           Vakant                Vakant                 21:00 
   8       8636189 LCE9950     Králová Vilma         OOB TJ Slovan Luhačov  24:00 
   9        331362 TZL0050     Matulíková Aneta      SKOB Zlín              27:00 


D21C  (21)                   6,8 km  250 m      16 K 

   1       2116445 VBM8455     Chloupková Barbora    VSK Mendelu Brno        5:00 
   2                           Vakant                Vakant                  8:00 
   3         53211 VBM8558     Vernerová Radka       VSK Mendelu Brno       11:00 
   4         53292             Hämäläinen Eva        Hämäläinen             14:00 
   5         51104 LPU9051     Bolechová Anežka      OK Lokomotiva Pardubi  17:00 
   6        889309 LCE9751     Vavrysová Barbara     OOB TJ Slovan Luhačov  20:00 
   7         52208 SKM7750     Dittrichová Andrea    KOB Směr Kroměříž      23:00 
   8        361990 VBM9353     Chmelíková Zuzana     VSK Mendelu Brno       26:00 
   9         53387 SVS8751     Maliňáková Petra      Orientklub Vsetín      29:00 
  10       7260027 RBK9252     Pekárková Monika      SK Radioklub Blansko   32:00 
  11                           Vakant                Vakant                 35:00 
  12         49617 PGP9054     Flašarová Kristýna    SK Praga               38:00 
  13        301334 LCE9451     Ishchuk Daria         OOB TJ Slovan Luhačov  41:00 
  14       9102089 KAM9550     Bořánková Karolína    OK Kamenice            44:00 
  15         53828 LCE9555     Končáková Klára       OOB TJ Slovan Luhačov  47:00 
  16                           Vakant                Vakant                 50:00 
  17        253379 SKM0251     Dittrichová Michaela  KOB Směr Kroměříž      53:00 
  18       2121006 LBM8651     Štěpánková Petra      TJ Lokomotiva Ingstav  56:00 
  19       7207019 BBM0050     Opálková Martina      BETA URSUS Orienteeri  59:00 
  20       2088219 LCE8151     Michálková Renata     OOB TJ Slovan Luhačov  62:00 
  21        330625 VBM8553     Kociánová Lenka       VSK Mendelu Brno       65:00 


D21D  (12)                   4,1 km  165 m       9 K 

   1       9416043 TZL9252     Krejčíková Marie      SKOB Zlín               4:00 
   2       2102719 8XC8650     Drašarová Eva         NER- Neregistrovani     8:00 
   3       2116460 UBM7651     Taslerová Renata      MENISKOS Brno          12:00 
   4                           Vakant                Vakant                 16:00 
   5        219277 LBM7751     Tomanová Veronika     TJ Lokomotiva Ingstav  20:00 
   6         53385 SVS8151     Bouzková Katka        Orientklub Vsetín      24:00 
   7                           Vakant                Vakant                 28:00 
   8       2090859 ZBM7654     Kučerová Renata       SK Žabovřesky Brno     32:00 
   9       2113043 LBM8051     Eliášková Hana        TJ Lokomotiva Ingstav  36:00 
  10        416101 ZBM9156     Hrušková Kristýna     SK Žabovřesky Brno     40:00 
  11                           Vakant                Vakant                 44:00 
  12         52715 ADA7451     Richterová Nataša     OOB Spartak Adamov     48:00 


D35  (26)                    4,8 km  200 m      11 K 

   1       2061836 RBK7451     Broschová Lucie       SK Radioklub Blansko    3:00 
   2         52670 HLV8153     Smětáková Ivana       KČT - OB Holešov        6:00 
   3                           Vakant                Vakant                  9:00 
   4       7201756 VBM7079     Hiršová Marcela       VSK Mendelu Brno       12:00 
   5       1409879 LBM7362     Korpasová Ivana       TJ Lokomotiva Ingstav  15:00 
   6         53489 VBM6555     Jemelíková Lada       VSK Mendelu Brno       18:00 
   7        232056 78C8250     Dánielová Iva         Neregistrovaní - Dáni  21:00 
   8       7209278 TZL7350     Kundratová Jana       SKOB Zlín              24:00 
   9                           Vakant                Vakant                 27:00 
  10       7209281 TZL7351     Batani Hana           SKOB Zlín              30:00 
  11        361911 UBM7752     Němečková Eva         MENISKOS Brno          33:00 
  12       2094550 ZBM7655     Tachovská Kamila      SK Žabovřesky Brno     36:00 
  13        515049 TBM7652     La Carbonara Hana     KOS TJ Tesla Brno      39:00 
  14       2051480 ZBM7551     Urbánková Lenka       SK Žabovřesky Brno     42:00 
  15       2073658 ADA7454     Strýčková Monika      OOB Spartak Adamov     45:00 
  16       2113481 SJH7652     Potužníková Eva       SJH Jindřichův Hradec  48:00 
  17         53227 TBM7372     Ryglová Kateřina      KOS TJ Tesla Brno      51:00 
  18       2115672 ZBM7653     Chmelíková Gabriela   SK Žabovřesky Brno     54:00 
  19                           Vakant                Vakant                 57:00 
  20         49398 ZBM6251     Hrušková Lenka        SK Žabovřesky Brno     60:00 
  21       8007503 SBK8151     Daňková Veronika      KOB Start Blansko      63:00 
  22         52690 GIG7750     Linhartová Martina    GIGANT Orienteering    66:00 
  23       2096221 19X8050     Tomíčková Dana        ESOX ODEI              69:00 
  24        416092 KVS7351     Sedláčková Dagmar     SKOB Kobra Vsetín      72:00 
  25        889302 LCE6569     Hubáčková Dagmar      OOB TJ Slovan Luhačov  75:00 
  26       7752223 TZL7653     Pekárková Eva         SKOB Zlín              78:00 


D45  (15)                    3,9 km  155 m       8 K 

   1       2067215 TBM7060     Doušková Vlasta       KOS TJ Tesla Brno       4:00 
   2        331685 TZL6751     Lázničková Marcela    SKOB Zlín               7:00 
   3         53306 VBM5754     Dokoupilová Zuzana    VSK Mendelu Brno       10:00 
   4                           Vakant                Vakant                 13:00 
   5       7202887 TBM5855     Kuchařová Ada         KOS TJ Tesla Brno      16:00 
   6         52093 LBM6460     Matyášová Lenka       TJ Lokomotiva Ingstav  19:00 
   7        416063 LCE5451     Cahlová Slávka        OOB TJ Slovan Luhačov  22:00 
   8        446329 TBM7152     Zajíčková Lenka       KOS TJ Tesla Brno      25:00 
   9                           Vakant                Vakant                 28:00 
  10                           Vakant                Vakant                 31:00 
  11         52694 LCE6461     Ferdusová Eva         OOB TJ Slovan Luhačov  34:00 
  12        410324 TBM6363     Jašková Monika        KOS TJ Tesla Brno      37:00 
  13         52698 LCE5852     Vlažná Mirka          OOB TJ Slovan Luhačov  40:00 
  14         53288 TBM6653     Lukášová Lenka        KOS TJ Tesla Brno      43:00 
  15         53837 TZL6351     Koláriková Irena      SKOB Zlín              46:00 


D55  (20)                    3,0 km  115 m       9 K 

   1        889300 LCE5551     Stackeová Anna        OOB TJ Slovan Luhačov   5:00 
   2         53838 TZL5954     Žaludková Miroslava   SKOB Zlín               8:00 
   3       2113045 LBM5558     Salajková Věra        TJ Lokomotiva Ingstav  11:00 
   4        301247 TBM5351     Procházková Helena    KOS TJ Tesla Brno      14:00 
   5         52055 LBM4955     Tomanová Jana         TJ Lokomotiva Ingstav  17:00 
   6        886279 ZBM5662     Janotová Dobra        SK Žabovřesky Brno     20:00 
   7       8260628 TZL6262     Krejčíková Monika     SKOB Zlín              23:00 
   8         49660 TBM4451     Liščinská Eva         KOS TJ Tesla Brno      26:00 
   9                           Vakant                Vakant                 29:00 
  10        207823 TZL5757     Jelínková Dagmar      SKOB Zlín              32:00 
  11         52206 SKM5557     Strnadlová Zdeňka     KOB Směr Kroměříž      35:00 
  12         53342 TZL6263     Cetkovská Alena       SKOB Zlín              38:00 
  13         49685 SBK5251     Kolaříková Věra       KOB Start Blansko      41:00 
  14                           Vakant                Vakant                 44:00 
  15         51307 SKM5851     Christovová Marie     KOB Směr Kroměříž      47:00 
  16          8930 TZL5254     Horynová Eva          SKOB Zlín              50:00 
  17         52361 TBM5451     Eremiášová Jana       KOS TJ Tesla Brno      53:00 
  18       2121900 UBM5751     Svobodová Jindřiška   MENISKOS Brno          56:00 
  19                           Vakant                Vakant                 59:00 
  20        410192 TBM5253     Cigošová Anna         KOS TJ Tesla Brno      62:00 


H10  (23)                     2,0 km  65 m       7 K 

   1       2103687 ZBM0805     Saitl David           SK Žabovřesky Brno      6:00 
   2       2075691 LCE0701     Skýba Jakub Jan       OOB TJ Slovan Luhačov   9:00 
   3       2092359 ZBM0807     Bulička Martin        SK Žabovřesky Brno     12:00 
   4                           Vakant                Vakant                 15:00 
   5          8601 TZL0704     Mikláš Matěj          SKOB Zlín              18:00 
   6       2112754 LBM0801     Eliášek Patrik        TJ Lokomotiva Ingstav  21:00 
   7         53360 TZL0700     Kundrata Vít          SKOB Zlín              24:00 
   8        361909 UBM0702     Němeček Adam          MENISKOS Brno          27:00 
   9       2092361 ZBM0706     Marek Filip           SK Žabovřesky Brno     30:00 
  10         52212 TZL0902     Slováček Ondřej       SKOB Zlín              33:00 
  11       2103681 RBK0801     Ježek David           SK Radioklub Blansko   36:00 
  12       7207055 TZL0800     Pernička Martin       SKOB Zlín              39:00 
  13         52038 LBM0909     Toman Matěj           TJ Lokomotiva Ingstav  42:00 
  14       2122243 TBM0811     Navrátil Jakub        KOS TJ Tesla Brno      45:00 
  15          8583 TZL0806     Hozík Štěpán          SKOB Zlín              48:00 
  16                           Vakant                Vakant                 51:00 
  17        410702 TBM0707     Urválek Jan           KOS TJ Tesla Brno      54:00 
  18         52688 GIG0800     Linhart Jakub         GIGANT Orienteering    57:00 
  19         53886 TZL1000     Pekárek David         SKOB Zlín              60:00 
  20        331259 GIG0801     Linhart Adam          GIGANT Orienteering    63:00 
  21        434832 ZBM0708     Chmelík Robert        SK Žabovřesky Brno     66:00 
  22          8602 TZL0810     Pavlík Adam           SKOB Zlín              69:00 
  23                           Vakant                Vakant                 72:00 


H10N  (11)                    2,2 km  70 m       8 K 

   1          8614 TZL0805     Němec Michal          SKOB Zlín               5:00 
   2                           Vakant                Vakant                  8:00 
   3       2083414 TBM0801     La Carbonara Matteo   KOS TJ Tesla Brno      11:00 
   4                           Vakant                Vakant                 14:00 
   5          8582 TZL0809     Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín              17:00 
   6                           Vakant                Vakant                 20:00 
   7        331675 LCE1111     Michálek Marián       OOB TJ Slovan Luhačov  23:00 
   8         53694             Švestka Štěpán        SKOB Kobra Vsetín      26:00 
   9          8588 TZL0801     Solař Adam            SKOB Zlín              29:00 
  10        436931 SKM1000     Dittrich Matouš       KOB Směr Kroměříž      32:00 
  11         51518 SVS0701     Koňařík Vojtéch       Orientklub Vsetín      35:00 


H12  (29)                    2,9 km  100 m       9 K 

   1       9201561 VLI0509     Bednařík Vilém        Slavia Liberec orient   6:00 
   2        416072 LCE0501     Hrbáček Filip         OOB TJ Slovan Luhačov   9:00 
   3       2113058 TZL0504     Martinek Matyáš       SKOB Zlín              12:00 
   4                           Vakant                Vakant                 15:00 
   5       1403415 ZBM0605     Kučera Tomáš          SK Žabovřesky Brno     18:00 
   6        232053             Žovinec Pavel         KOB ALFA Brno          21:00 
   7       2080838 LCE0502     Sláma Šimon           OOB TJ Slovan Luhačov  24:00 
   8        446328 TBM0604     Eliáš Vojtěch         KOS TJ Tesla Brno      27:00 
   9       2112721 BBM0503     Martinkovič Šimon     BETA URSUS Orienteeri  30:00 
  10        232377 TBM0629     Mudrák Daniel         KOS TJ Tesla Brno      33:00 
  11       2113077 TZL0505     Vaněk Bořek           SKOB Zlín              36:00 
  12         52668 ADA0601     Richter Rudolf        OOB Spartak Adamov     39:00 
  13       2070831 TZL0502     Pekárek Tobias        SKOB Zlín              42:00 
  14                           Vakant                Vakant                 45:00 
  15       1403435 ZBM0502     Tachovský Jáchym      SK Žabovřesky Brno     48:00 
  16        416067 LCE0503     Kovařík Šimon         OOB TJ Slovan Luhačov  51:00 
  17       2053552 ADA0500     Odehnal Tomáš         OOB Spartak Adamov     54:00 
  18         49895 TZL0507     Palas Jan             SKOB Zlín              57:00 
  19      20966259 SJH0504     Potužník Viktor       SJH Jindřichův Hradec  60:00 
  20        361966 UBM0503     Račanský Jakub        MENISKOS Brno          63:00 
  21       2061850 ZBM0604     Urbánek Tomáš         SK Žabovřesky Brno     66:00 
  22                           Vakant                Vakant                 69:00 
  23       2073679 ADA0503     Strýček Jan           OOB Spartak Adamov     72:00 
  24       7209291 TZL0601     Strakoš Ondřej        SKOB Zlín              75:00 
  25       2085655 BBM0502     Dvořák Jakub          BETA URSUS Orienteeri  78:00 
  26       2113089 TZL0503     Němec Filip           SKOB Zlín              81:00 
  27       2061789 RBK0606     Brosch Ondřej         SK Radioklub Blansko   84:00 
  28       7207028 TZL0602     Pernička Václav       SKOB Zlín              87:00 
  29       2085593 18C0600     Klieštík Petr         SK Radiosport Bílovic  90:00 


H14  (24)                    4,0 km  150 m      13 K 

   1       7209282 TZL0401     Eichler Vít           SKOB Zlín               5:00 
   2                           Vakant                Vakant                  8:00 
   3        301286 RBK0404     Hanousek Matěj        SK Radioklub Blansko   11:00 
   4        889320 TZL0402     Vaněk Ondřej          SKOB Zlín              14:00 
   5       2103684 RBK0405     Ježek Filip           SK Radioklub Blansko   17:00 
   6       2085641 ZBM0411     Chmelík Albert        SK Žabovřesky Brno     20:00 
   7        420418 ABM0404     Rada Štěpán           KOB ALFA Brno          23:00 
   8       2096138 TZL0403     Hustý Adam            SKOB Zlín              26:00 
   9        332962 ABM0307     Palát Tomáš           KOB ALFA Brno          29:00 
  10       2042526 ZBM0302     Urbánek Adam          SK Žabovřesky Brno     32:00 
  11       7207618 TBM0401     Doušek Tomáš          KOS TJ Tesla Brno      35:00 
  12       2080833 LCE0402     Humeník David         OOB TJ Slovan Luhačov  38:00 
  13                           Vakant                Vakant                 41:00 
  14         51301 LCE0307     Kovařík Jakub         OOB TJ Slovan Luhačov  44:00 
  15       2091553 TZL0400     Šemnický Jakub        SKOB Zlín              47:00 
  16       2049608 UBM0303     Rajnoha Tomáš         MENISKOS Brno          50:00 
  17       2051518 ZBM0405     Zelený Vladan         SK Žabovřesky Brno     53:00 
  18                           Vakant                Vakant                 56:00 
  19        361937 UBM0302     Račanský Jan          MENISKOS Brno          59:00 
  20       1413719 RBK0402     Fousek Matěj          SK Radioklub Blansko   62:00 
  21       2067202 TBM0307     Bružeňák Andrej       KOS TJ Tesla Brno      65:00 
  22       1414504 RBK0403     Fousek Vojtěch        SK Radioklub Blansko   68:00 
  23       2061799 ZBM0410     Marek Vojtěch         SK Žabovřesky Brno     71:00 
  24         52042 LBM0300     Kycl Lukáš            TJ Lokomotiva Ingstav  74:00 


H16  (10)                    5,8 km  200 m      13 K 

   1        436930 SKM0201     Blank Noah            KOB Směr Kroměříž       6:00 
   2                           Vakant                Vakant                  9:00 
   3                           Vakant                Vakant                 12:00 
   4       7202856 TBM0326     Lička Adam            KOS TJ Tesla Brno      15:00 
   5                           Vakant                Vakant                 18:00 
   6        218977 TZL0201     Chovanec Václav       SKOB Zlín              21:00 
   7       1403423 ZBM0208     Tachovský Matyáš      SK Žabovřesky Brno     24:00 
   8       2091549 TZL0202     Bartík Filip          SKOB Zlín              27:00 
   9         53384 SVS0200     Koňařík Vít           Orientklub Vsetín      30:00 
  10       7209284 TZL0203     Kundrata Jan          SKOB Zlín              33:00 


H18  (4)                     7,8 km  295 m      18 K 

   1                           Vakant                Vakant                  7:00 
   2                           Vakant                Vakant                 10:00 
   3                           Vakant                Vakant                 13:00 
   4       2082929 LCE0012     Zentrich Dušan        OOB TJ Slovan Luhačov  16:00 


H21C  (27)                   9,7 km  325 m      19 K 

   1          9097 MAS8200     Redlich Tomáš         KČT Aš                  4:00 
   2        889316 VBM7401     Kořan Pavel           VSK Mendelu Brno        6:00 
   3         53388 SVS7901     Bouzek Petr           Orientklub Vsetín       8:00 
   4       2084933 TZL8002     Slováček Tomáš        SKOB Zlín              10:00 
   5        520540 ZBM8242     Brabec Jaroslav       SK Žabovřesky Brno     12:00 
   6        501884 TBM7044     Rygl Jaroslav         KOS TJ Tesla Brno      14:00 
   7       7207858 VBM8103     Mazal Zdeněk          VSK Mendelu Brno       16:00 
   8         52475 JPV8235     Perknovský Radim      Oddíl OS SK Prostějov  18:00 
   9        515192 TZL8001     Novotný Jiří          SKOB Zlín              20:00 
  10                           Vakant                Vakant                 22:00 
  11        232019 MBM8740     Zelinka Jiří          O-mikron               24:00 
  12       7209283 TZL9003     Kolárik Jan           SKOB Zlín              26:00 
  13       7201210 TBM0010     Sedlář Jan            KOS TJ Tesla Brno      28:00 
  14        515478 ZBM8101     Bukovac Palo          SK Žabovřesky Brno     30:00 
  15        682377 LCE7701     Bencúr Juraj          OOB TJ Slovan Luhačov  32:00 
  16       2103680 ZBM8411     Liščinský Tomáš       SK Žabovřesky Brno     34:00 
  17       7204496 TBM0003     Rajnoha David         KOS TJ Tesla Brno      36:00 
  18                           Vakant                Vakant                 38:00 
  19       2017666 LCE6127     Hubáček Josef         OOB TJ Slovan Luhačov  40:00 
  20         53599 4IZ9300     Vostrejš Pavel        Fanklub Kapitán Demo   42:00 
  21       7698697 ASU9547     Hraboš Matěj          Magnus Orienteering    44:00 
  22        886828 TZL9405     Láznička Jan          SKOB Zlín              46:00 
  23                           Vakant                Vakant                 48:00 
  24        981816 LPU9001     Hovorka Lukáš         OK Lokomotiva Pardubi  50:00 
  25         49679 VBM8204     Verner Tomáš          VSK Mendelu Brno       52:00 
  26       7848411 TZL7007     Pekárek Evžen         SKOB Zlín              54:00 
  27       2116496 VBM8404     Chloupek Tomáš        VSK Mendelu Brno       56:00 


H21D  (19)                   5,7 km  225 m      15 K 

   1         53235 TBM5711     Minařík Luboš         KOS TJ Tesla Brno      23:00 
   2         52088 LBM8801     Stejskal Ondřej       TJ Lokomotiva Ingstav  25:00 
   3       2075671 UOL7700     Jadviščok Ladislav    SOB Olomouc            27:00 
   4       2088211 BBM7300     Dvořák Miloš          BETA URSUS Orienteeri  29:00 
   5         52017 LBM7517     Toman Ondřej          TJ Lokomotiva Ingstav  31:00 
   6       8071221 TZL5704     Krejčík Zbyněk        SKOB Zlín              33:00 
   7         53210 VBM8206     Dokoupil Zbyněk       VSK Mendelu Brno       35:00 
   8                           Vakant                Vakant                 37:00 
   9       7209285 TZL5102     Jelínek Vít           SKOB Zlín              39:00 
  10        410321 VBM6501     Jordanov Nikolaj      VSK Mendelu Brno       41:00 
  11       1703353 MOV8901     Slivečka Jan          SKOB Ostrava           43:00 
  12       2067992             Novotný Petr          Neregistrovaní - Novo  45:00 
  13       2115675 ZBM7507     Chmelík Petr          SK Žabovřesky Brno     47:00 
  14                           Vakant                Vakant                 49:00 
  15       2045244 SBK7911     Dressler Jan          KOB Start Blansko      51:00 
  16                           Vakant                Vakant                 53:00 
  17       7207146 SKM8700     Lachendro Jan         KOB Směr Kroměříž      55:00 
  18       2049578 VLI7309     Bednařík Aleš         Slavia Liberec orient  57:00 
  19        232047             Kozel Jiří            KOB ALFA Brno          59:00 


H35  (39)                    7,1 km  290 m      21 K 

   1         49659 TBM6747     Horký Tomáš           KOS TJ Tesla Brno       5:00 
   2       1403412 ZBM7302     Zelený Pavel          SK Žabovřesky Brno      7:00 
   3       2060219 18C8000     Klieštík Jiří         SK Radiosport Bílovic   9:00 
   4       7300188 RBK7201     Ježek Petr            SK Radioklub Blansko   11:00 
   5       7200330 SKM7000     Vlček Roman           KOB Směr Kroměříž      13:00 
   6                           Vakant                Vakant                 15:00 
   7       1420762 JPV7505     Kopecký Ivo           Oddíl OS SK Prostějov  17:00 
   8       2020741 UOL7100     Horký Jan             SOB Olomouc            19:00 
   9         53143 TZL6401     Vrubel Karel          SKOB Zlín              21:00 
  10                           Vakant                Vakant                 23:00 
  11         52680 TBM6900     Mudrák Pavel          KOS TJ Tesla Brno      25:00 
  12        515434 UBM7101     Humlíček René         MENISKOS Brno          27:00 
  13         53372 KVS7301     Švestka Vítězslav     SKOB Kobra Vsetín      29:00 
  14        515472 UBM7104     Rajnoha Miroslav      MENISKOS Brno          31:00 
  15       8645932 SVS7400     Stříteský Tomáš       Orientklub Vsetín      33:00 
  16        361980 UBM7903     Račanský Jan          MENISKOS Brno          35:00 
  17       2113492 SJH7705     Potužník Martin       SJH Jindřichův Hradec  37:00 
  18       2116480 UBM7105     Tasler David          MENISKOS Brno          39:00 
  19         53214 SBK7207     Sluka Miroslav        KOB Start Blansko      41:00 
  20         52207 SKM7501     Dittrich Pavel        KOB Směr Kroměříž      43:00 
  21       2115695 RBK7401     Hanousek Kamil        SK Radioklub Blansko   45:00 
  22       1396843 ZBM6700     Coufal Svatoš         SK Žabovřesky Brno     47:00 
  23       2122287 1HZ7600     Navrátil Ondřej       KMCH                   49:00 
  24       2091534 LCE8103     Sláma Lumír           OOB TJ Slovan Luhačov  51:00 
  25       2061849 RBK7111     Brosch Petr           SK Radioklub Blansko   53:00 
  26       2051489 ZBM7504     Cicvárek Ivo          SK Žabovřesky Brno     55:00 
  27        682073 TBM7611     Nečas David           KOS TJ Tesla Brno      57:00 
  28       2053551 ADA7400     Odehnal Luděk         OOB Spartak Adamov     59:00 
  29       8008112 SBK7541     Daněk Roman           KOB Start Blansko      61:00 
  30       1413717 RBK7801     Fousek Martin         SK Radioklub Blansko   63:00 
  31       2083369 TBM7400     Dušek Vladimír        KOS TJ Tesla Brno      65:00 
  32               JPV8101     Jurenka Pavel         Oddíl OS SK Prostějov  67:00 
  33       2083415 TBM7337     La Carbonara Claudio  KOS TJ Tesla Brno      69:00 
  34       2096247 19X7900     Tomíček Oldřich       ESOX ODEI              71:00 
  35                           Vakant                Vakant                 73:00 
  36        410254 TBM7319     Sedlář Petr           KOS TJ Tesla Brno      75:00 
  37       7204512 VBM7301     Lička Lukáš           VSK Mendelu Brno       77:00 
  38        682097 PBM7302     Trš Lubomír           TJ Spartak 1. Brněnsk  79:00 
  39       9127807 25H7100     Tornai Szabolcs       Tabáni Spartacus       81:00 


H45  (17)                    5,7 km  250 m      14 K 

   1        889303 LCE6311     Hubáček Jaroslav      OOB TJ Slovan Luhačov   6:00 
   2                           Vakant                Vakant                  9:00 
   3        433082 OTK7201     Müller Libor          OOB TJ Jiskra Otrokov  12:00 
   4         49393 ZBM6401     Hruška Tomáš          SK Žabovřesky Brno     15:00 
   5                           Vakant                Vakant                 18:00 
   6        232059 NNN6100     Fuchs Vladimír        Neregistrovaní (NNN)   21:00 
   7         53251 TBM5103     Uhmann Petr           KOS TJ Tesla Brno      24:00 
   8        331193 TZL6701     Láznička Libor        SKOB Zlín              27:00 
   9        232747 TBM6201     Jašek Milan           KOS TJ Tesla Brno      30:00 
  10        331231 LCE6702     Piše Dušan            OOB TJ Slovan Luhačov  33:00 
  11       2087717 ADA6701     Strýček Jiří          OOB Spartak Adamov     36:00 
  12         53369 TZL6301     Galík Svatopluk       SKOB Zlín              39:00 
  13                           Vakant                Vakant                 42:00 
  14       7201772 VBM6000     Hirš Libor            VSK Mendelu Brno       45:00 
  15       1409878 LBM6113     Korpas Jaroslav       TJ Lokomotiva Ingstav  48:00 
  16       7300470 TZL4902     Jelínek Petr          SKOB Zlín              51:00 
  17         53296 TBM6107     Urválek Jiří          KOS TJ Tesla Brno      54:00 


H55  (19)                    3,9 km  155 m      12 K 

   1       2021853 KVS5904     Kaloč Vítězslav       SKOB Kobra Vsetín       6:00 
   2         53807 OTK5800     Tomášek Pavel         OOB TJ Jiskra Otrokov   9:00 
   3         52027 PBM5303     Robotka Libor         TJ Spartak 1. Brněnsk  12:00 
   4                           Vakant                Vakant                 15:00 
   5       2122244 LBM5401     Štěpánek Jiří         TJ Lokomotiva Ingstav  18:00 
   6       2032151 ADA5111     Truhlář Karel         OOB Spartak Adamov     21:00 
   7         53810 SKM4903     Pěček Vítězslav       KOB Směr Kroměříž      24:00 
   8       2113090 BBM5300     Ptáček Ladislav       BETA URSUS Orienteeri  27:00 
   9        352301 MOV5601     Slivečka Jaromír      SKOB Ostrava           30:00 
  10       2070844 TZL5402     Slováček Rudolf       SKOB Zlín              33:00 
  11         53305 VBM4806     Dokoupil Vladimír     VSK Mendelu Brno       36:00 
  12         52702 LCE6118     Plášek Martin         OOB TJ Slovan Luhačov  39:00 
  13                           Vakant                Vakant                 42:00 
  14         52712 ADA5505     Věžník Antonín        OOB Spartak Adamov     45:00 
  15        889301 LCE6207     Slezák Libor          OOB TJ Slovan Luhačov  48:00 
  16         49683 SBK5406     Kolařík Zdeněk        KOB Start Blansko      51:00 
  17                           Vakant                Vakant                 54:00 
  18       1210961 ZBM6108     Štěpánský Václav      SK Žabovřesky Brno     57:00 
  19         52338 EZL6205     Otrusina Milan        PEV Zlín               60:00 


H65  (9)                     3,1 km  115 m      10 K 

   1                           Vakant                Vakant                  6:00 
   2                           Vakant                Vakant                  9:00 
   3        320135 TBM4907     Procházka Jan         KOS TJ Tesla Brno      12:00 
   4         53321 TZL3125     Valla Stanislav       SKOB Zlín              15:00 
   5                           Vakant                Vakant                 18:00 
   6       2049597 TZL4801     Šmakal Pavel          SKOB Zlín              21:00 
   7        682606 UBM4401     Novotný Jan           MENISKOS Brno          24:00 
   8         52440 UOL5101     Jadviščok Ladislav    SOB Olomouc            27:00 
   9         52091 ABM4305     Dittrich Jan          KOB ALFA Brno          30:00 


HDR  (38)                     1,9 km  70 m       8 K 

   1           130             Zelená Berenika       SK Žabovřesky Brno      0:00 
   2        416043 TZL1515     Krejčík Vít           SKOB Zlín               0:00 
   3          8605 TZL0812     Trávníček Jan         SKOB Zlín               0:00 
   4       2121122 TZL0653     Florešová Hana        SKOB Zlín               0:00 
   5       2111778 ZBM1153     Polášková Lucie       SK Žabovřesky Brno      0:00 
   6       2111731 ZBM0956     Beránková Julie       SK Žabovřesky Brno      0:00 
   7       2111776 ZBM0908     Polášek Vojtěch       SK Žabovřesky Brno      0:00 
   8       2111752 ZBM1152     Beránková Kamila      SK Žabovřesky Brno      0:00 
   9       2115684 ZBM1003     Kyncl Ondřej          SK Žabovřesky Brno      0:00 
  10       2083404 TBM1158     Ryglová Beáta         KOS TJ Tesla Brno       0:00 
  11        232051             Šujanová Rozárka      SK Radioklub Blansko    0:00 
  12        232054             Šujanová Berenika     SK Radioklub Blansko    0:00 
  13       2051534 2JC0700     Komenda Jakub         BYZMAG                  0:00 
  14        232048             Kozel Kryštof         KOB ALFA Brno           0:00 
  15        811213 SBK1010     Daněk František       KOB Start Blansko       0:00 
  16         49655             Sluka Matouš          KOB Start Blansko       0:00 
  17          8586 TZL1003     Solař Jan             SKOB Zlín               0:00 
  18         52537 19X1350     Tomíčková Ivana       ESOX ODEI               0:00 
  19         52023 19X1050     Tomíčková Eliška      ESOX ODEI               0:00 
  20        232057 78C0900     Zima Ondřej           Neregistrovaní - Dáni   0:00 
  21       2112753 78C0600     Zima Vojtěch          Neregistrovaní - Dáni   0:00 
  22         52035             Salajka Tibor         TJ Lokomotiva Ingstav   0:00 
  23        232058 78C8251     Raabová Tereza        Neregistrovaní - Dáni   0:00 
  24         49677 78C0850     Dánielová Kateřina    Neregistrovaní - Dáni   0:00 
  25        232055 1HZ1100     Navrátil Vojtěch      KMCH                    0:00 
  26       2112765 LBM1101     Eliášek Jakub         TJ Lokomotiva Ingstav   0:00 
  27       2109751 78C0650     Dánielová Lenka       Neregistrovaní - Dáni   0:00 
  28        446354 TBM1052     Eliášová Viktorie     KOS TJ Tesla Brno       0:00 
  29       2061781 RBK1151     Broschová Alžběta     SK Radioklub Blansko    0:00 
  30               SVS1300     Bouzek David          Orientklub Vsetín       0:00 
  31         53539 PBM7375     Tršová Daniela        TJ Spartak 1. Brněnsk   0:00 
  32       2083371 TBM1114     Verner Jan            KOS TJ Tesla Brno       0:00 
  33        416206 TBM1156     La Carbonara Noemi    KOS TJ Tesla Brno       0:00 
  34               LCE1253     Slámová Emílie Inka   OOB TJ Slovan Luhačov   0:00 
  35        436932 SKM1150     Rytířová Denisa       KOB Směr Kroměříž       0:00 
  36        232052 42C0400     Sedlák Simon          Autocont                0:00 
  37                           Sedláčková Klára      OOB TJ Slovan Luhačov   0:00 
  38        218987 LCE0951     Mališková Libuše      OOB TJ Slovan Luhačov   0:00 


P  (19)                      3,3 km  115 m      10 K 

   1       2111737 ZBM7705     Beránek Miroslav      SK Žabovřesky Brno      0:00 
   2       2067925 ZBM7755     Coufalová Martina     SK Žabovřesky Brno      0:00 
   3       2801035 5RX7000     Matuška Pavel         NNN                     0:00 
   4       2103688 ZBM7303     Urbánek Petr          SK Žabovřesky Brno      0:00 
   5         53161 RBK7452     Fousková Leona        SK Radioklub Blansko    0:00 
   6       2067219 TBM7256     Ježková Ilona         KOS TJ Tesla Brno       0:00 
   7        232049 6BX7600     Verner Leoš           NOCH Brno               0:00 
   8       2121123 TZL0458     Šrámková Aneta        SKOB Zlín               0:00 
   9       2083370 TBM7009     Dobrovolný Vladimír   KOS TJ Tesla Brno       0:00 
  10               LCE8253     Slámová Alena         OOB TJ Slovan Luhačov   0:00 
  11         52029 LBM7450     Kyclová Jitka         TJ Lokomotiva Ingstav   0:00 
  12         53809 SKM7351     Blank Radka           KOB Směr Kroměříž       0:00 
  13       2050641 ADA7656     Odehnalová Radka      OOB Spartak Adamov      0:00 
  14         52026 LBM7100     Kycl Miroslav         TJ Lokomotiva Ingstav   0:00 
  15       2102691 8XC8400     Drašar Martin         NER- Neregistrovani     0:00 
  16                                                 OOB TJ Slovan Luhačov   0:00 
  17                           Dufková Renata        OOB TJ Slovan Luhačov   0:00 
  18        515452 UBM7654     Rajnohová Pavla       MENISKOS Brno           0:00 
  19       1418770 42C7400     Sedlák Leo            Autocont                0:00 

9. JmL 2017

Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti Oblastní žebříček Valašské oblasti Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017