ABM Členská sekce Odkazy Akce Přihlásit

12. JmL - Startovka kategorie

 

D10 (29) 2,1 km 85 m 7 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 218987 LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice 1:00
2 8411 TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín 3:00
3 52710 LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice 5:00
4 52680 TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno 7:00
5     Vakant Vakant 9:00
6 2092385 ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno 11:00
7 8656701 SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž 13:00
8 2103690 ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno 15:00
9 7209279 TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín 17:00
10   LCE0956 Zrníková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice 19:00
11 2067987 0240002 Fleissigová Kateřina Rychtářov 21:00
12 53273 TBM1079 Francová Hedvika KOS TJ Tesla Brno 23:00
13 7210090 VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice 25:00
14 2115674 ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno 27:00
15 416067 LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice 29:00
16 2111731 ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno 31:00
17 51298 LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice 33:00
18     Vakant Vakant 35:00
19 2134298 XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM 37:00
20 425438 VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice 39:00
21 2111752 ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno 41:00
22 2121121 TZL0956 Klimešová Hana SKOB Zlín 43:00
23 2094514 ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno 45:00
24 2127570 TBM0962 Syková Tamara KOS TJ Tesla Brno 47:00
25 2092407 ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno 49:00
26 52023 TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno 51:00
27 102 ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno 53:00
28 446354 TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno 55:00
29     Vakant Vakant 57:00
 
------

 

D10N (14) 2,2 km 150 m 6 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 425432 VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice 0:00
2 53205 RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko 3:00
3 2054644 ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno 6:00
4 2134316 TZL1050 Kořenová Hana SKOB Zlín 9:00
5 515049 TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 12:00
6     Vakant Vakant 15:00
7 2083404 TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 18:00
8     Vakant Vakant 21:00
9 51513 TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 24:00
10 7062009 KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín 27:00
11     Vakant Vakant 30:00
12 425438 VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice 33:00
13 7210817 TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno 36:00
14   LCE1052 Gregorová Berta OOB TJ Slovan Luhačovice 39:00
 
------

 

D12 (29) 2,8 km 125 m 8 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 8180908 TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno 0:00
2 436932 SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž 3:00
3 2067204 TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno 6:00
4 361987 ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno 9:00
5 2083403 TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno 12:00
6 425433 VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice 15:00
7 2067231 ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno 18:00
8 8583 TZL0757 Kovalčíková Nela SKOB Zlín 21:00
9 2067324 ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno 24:00
10 2121128 TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín 27:00
11 53250 TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno 30:00
12 331753 TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín 33:00
13 218971 LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice 36:00
14 53244 TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno 39:00
15 253362 LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice 42:00
16   TZL0853 Kopečková Viktorie SKOB Zlín 45:00
17     Vakant Vakant 48:00
18 2121124 TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín 51:00
19 425435 VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice 54:00
20 8120028 TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno 57:00
21 2103674 ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno 60:00
22 8670789 TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 63:00
23     Vakant Vakant 66:00
24 49682 RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko 69:00
25     Vakant Vakant 72:00
26 8680292 LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice 75:00
27 8663207 TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno 78:00
28 2088166 BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering 81:00
29 446349 ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno 84:00
 
------

 

D14 (30) 3,3 km 170 m 9 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 2051514 ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno 2:00
2 7207037 LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice 6:00
3 8660424 ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno 10:00
4 337648 ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno 14:00
5 2083375 TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno 18:00
6 2103279 ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno 22:00
7 8250121 TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín 26:00
8 2127522 ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno 30:00
9     Vakant Vakant 34:00
10 8123459 TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 38:00
11 8662430 LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice 42:00
12 2111757 ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno 46:00
13 7211007 TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín 50:00
14 2083386 TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno 54:00
15     Vakant Vakant 58:00
16     Vakant Vakant 62:00
17 8660428 ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno 66:00
18 8116744 LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:00
19 8050121 TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín 74:00
20 8667974 TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno 78:00
21 8660552 ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno 82:00
22 8149311 TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno 86:00
23 2112728 BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering 90:00
24 8414120 TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno 94:00
25 130 ZBM0657 Mynářová Markéta SK Žabovřesky Brno 98:00
26 2103241 VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice 102:00
27 8655378 SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž 106:00
28 331683 SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž 110:00
29 2054645 ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno 114:00
30     Vakant Vakant 118:00
 
------

 

D16 (13) 4,3 km 170 m 13 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 8663192 TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín 1:00
2 438041 ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno 5:00
3 7209276 TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín 9:00
4 2081393 ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno 13:00
5     Vakant Vakant 17:00
6     Vakant Vakant 21:00
7 8660403 ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno 25:00
8     Vakant Vakant 29:00
9 2121123 TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín 33:00
10 8660409 ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno 37:00
11 53354 TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín 41:00
12 8663167 TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno 45:00
13 331011 ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno 49:00
 
------

 

D18 (5) 5,0 km 195 m 12 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 8662431 LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice 0:00
2 2091544 TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín 6:00
3     Vakant Vakant 12:00
4     Vakant Vakant 18:00
5     Vakant Vakant 24:00
 
------

 

D21C (18) 6,0 km 280 m 13 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 8644883 ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno 15:00
2 330625 VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno 18:00
3 888602 TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno 21:00
4 8663119 TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín 24:00
5 2080849 KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín 27:00
6 53313 TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín 30:00
7     Vakant Vakant 33:00
8 8655372 TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno 36:00
9 8662434 LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice 39:00
10 8656699 ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno 42:00
11 1668661 ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno 45:00
12 8656501 PGP8658 Tichovská Martina SK Praga 48:00
13 2088219 LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice 51:00
14 8656732 SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž 54:00
15     Vakant Vakant 57:00
16 8656527 TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno 60:00
17     Vakant Vakant 63:00
18 2084933 TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín 66:00
 
------

 

D21D (17) 3,7 km 175 m 8 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 8775 0250001 Steblová Veronika nereg. 2:00
2 1400414 VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice 5:00
3 4669 0010001 Karmazinová Vendula Klub odvážných navrátilců 8:00
4 2113043 LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:00
5 2083423 TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno 14:00
6 2102817 SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava 17:00
7 331476 BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering 20:00
8 219277 LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:00
9 2083409 TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno 26:00
10 2419966 0260001 Košíková Jana nereg. 29:00
11 2032130 LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice 32:00
12 53385 SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín 35:00
13 2094532 ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno 38:00
14 425428 VIC7753 Špaňhelová Lenka OB Vizovice 41:00
15   0150001 Borkovcová Lenka neregistr. 44:00
16 49465 PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. Brněnská 47:00
17 8667995 RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko 50:00
 
------

 

D35 (27) 4,9 km 210 m 11 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 8662315 SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko 13:00
2 2087665 ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno 16:00
3 8007503 SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko 19:00
4 434829 ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno 22:00
5 8655387 SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž 25:00
6 2061836 RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko 28:00
7 52690 GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering 31:00
8 2116450 KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín 34:00
9 49398 ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno 37:00
10 2001910 KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín 40:00
11 2080838 LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice 43:00
12 2120617 TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno 46:00
13 2051480 ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno 49:00
14 2096221 0200003 Tomíčková Dana ESOX ODEI 52:00
15 2094550 ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno 55:00
16 8680408 TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 58:00
17 2090859 ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno 61:00
18 52010 0240001 Fleissigová Eva Rychtářov 64:00
19     Vakant Vakant 67:00
20 53489 VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno 70:00
21 1409879 LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:00
22     Vakant Vakant 76:00
23     Vakant Vakant 79:00
24 8100202 TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín 82:00
25 2067214 TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno 85:00
26 416084 HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov 88:00
27 8100026 TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno 91:00
 
------

 

D45 (25) 4,8 km 180 m 11 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 53255 TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno 14:00
2 52689 LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice 17:00
3 2067215 TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno 20:00
4 52346 BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering 23:00
5 9200524 TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín 26:00
6 8667996 TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno 29:00
7 53539 PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská 32:00
8 8007275 TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno 35:00
9     Vakant Vakant 38:00
10 2067207 TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno 41:00
11 416063 LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice 44:00
12 52093 LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:00
13 8660397 LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice 50:00
14 53270 TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno 53:00
15 52715 ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov 56:00
16 8001411 TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno 59:00
17 416050 VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice 62:00
18 52694 LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice 65:00
19     Vakant Vakant 68:00
20 52342 TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín 71:00
21 1410001 UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno 74:00
22 2092389 0090001 Bašeová Magdalena Brno 77:00
23 53360 TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín 80:00
24 2017677 SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž 83:00
25     Vakant Vakant 86:00
 
------

 

D55 (10) 3,8 km 150 m 12 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 7209283 TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín 2:00
2 52361 TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno 6:00
3     Vakant Vakant 10:00
4 49601 RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko 14:00
5     Vakant Vakant 18:00
6 52701 LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice 22:00
7 1407866 SPE6251 Pijáková Iveta KOB Sokol Pezinok 26:00
8 53342 TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín 30:00
9     Vakant Vakant 34:00
10 2113045 LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:00
 
------

 

D65 (10) 3,0 km 135 m 8 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 49685 SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko 2:00
2 52055 LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno 6:00
3 52092 RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko 10:00
4 8004451 TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno 14:00
5     Vakant Vakant 18:00
6 410192 TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno 22:00
7     Vakant Vakant 26:00
8 8301247 TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno 30:00
9 8662735 TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín 34:00
10 8670735 OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice 38:00
 
------

 

H10 (25) 2,2 km 85 m 8 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 2127531 ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno 1:00
2 420418 ABM1002 Wandrol Šimon KOB ALFA Brno 4:00
3 2067212 TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 7:00
4 49376 ZBM0913 Popovič Jan SK Žabovřesky Brno 10:00
5 8052217 TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín 13:00
6 8116708 ZBM0912 Ferenčák Mikuláš SK Žabovřesky Brno 16:00
7 2134253 XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM 19:00
8 2115684 ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno 22:00
9 8090714 TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín 25:00
10 136 ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno 28:00
11 53234 TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 31:00
12 8594 TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín 34:00
13 49887 RUZ0900 Fraj David TJ Růžená 37:00
14 2121129 TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín 40:00
15 410254 TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno 43:00
16 2096138 TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín 46:00
17 8660436 ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno 49:00
18 331675 LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice 52:00
19 52223 TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín 55:00
20 436931 SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž 58:00
21 2113058 TZL0817 ms Šubín Filip SKOB Zlín 61:00
22     Vakant Vakant 64:00
23 2087680 TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno 67:00
24 207812 LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice 70:00
25     Vakant Vakant 73:00
 
------

 

H10N (9) 2,0 km 150 m 7 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1   LCE1101 Trčka Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice 3:00
2     Vakant Vakant 7:00
3 889300 LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00
4     Vakant Vakant 15:00
5 8053367 TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín 19:00
6 416083 SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž 23:00
7 331424 LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice 27:00
8 53833 HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov 31:00
9 7204525 TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno 35:00
 
------

 

H12 (45) 2,8 km 140 m 10 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 446368 TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno 0:00
2 53817 SKM0800 Buksa Jan KOB Směr Kroměříž 2:00
3 8100019 TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno 4:00
4 2092386 ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno 6:00
5 2083414 TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 8:00
6 425425 VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice 10:00
7 8660391 TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín 12:00
8 2075691 LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice 14:00
9 8662733 TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín 16:00
10 2087678 TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno 18:00
11 2113089 TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín 20:00
12 8208112 TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 22:00
13 8662687 TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín 24:00
14     Vakant Vakant 26:00
15 7209278 TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín 28:00
16 8663111 VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice 30:00
17 8648637 TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín 32:00
18 53811 SKM0801 Mlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž 34:00
19 2134314 TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín 36:00
20 7080127 TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno 38:00
21     Vakant Vakant 40:00
22     Vakant Vakant 42:00
23 2103687 ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno 44:00
24 2083396 TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno 46:00
25 331701 0270001 Riessler Tobias P&T 48:00
26 2134320 TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín 50:00
27 8660380 ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno 52:00
28 2134315 TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín 54:00
29 8000710 TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno 56:00
30 8662706 TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín 58:00
31 52038 LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:00
32 232852 ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno 62:00
33 8662435 LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice 64:00
34 8660395 SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž 66:00
35 52068 LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:00
36 446369 TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno 70:00
37 2112754 LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:00
38 2134306 ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno 74:00
39 331259 TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín 76:00
40 8667953 ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno 78:00
41 8240800 TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín 80:00
42 104 ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno 82:00
43 2126258 TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín 84:00
44     Vakant Vakant 86:00
45 2051534 ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno 88:00
 
------

 

H14 (31) 3,7 km 185 m 10 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 2126239 TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín 3:00
2     Vakant Vakant 7:00
3 8663152 TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 11:00
4 2049579 BBM0601 Šmíd Jiří BETA URSUS Orienteering 15:00
5 52687 LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice 19:00
6 8004271 TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno 23:00
7 2085655 BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering 27:00
8 52668 ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov 31:00
9 8663178 TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno 35:00
10 8000119 TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín 39:00
11 446444 TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno 43:00
12 8170602 TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín 47:00
13 2067241 ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno 51:00
14 8663145 TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno 55:00
15 2092394 ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno 59:00
16 8070717 TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno 63:00
17 53857 VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice 67:00
18 8660437 RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko 71:00
19 8660548 TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno 75:00
20 53694 KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 79:00
21 8662367 TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 83:00
22 2113077 TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín 87:00
23 2090873 ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno 91:00
24 7848411 TZL0606 Čepický Šimon SKOB Zlín 95:00
25 8670814 LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 99:00
26 8000604 TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín 103:00
27 8662278 TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno 107:00
28 8660418 ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno 111:00
29 8100029 TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno 115:00
30 52693 LCE0604 Křapa Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice 119:00
31     Vakant Vakant 123:00
 
------

 

H16 (17) 4,9 km 220 m 12 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 2051518 ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno 13:00
2 253379 SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž 16:00
3 2067944 TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín 19:00
4 8116823 ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno 22:00
5 8222007 TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno 25:00
6 8670802 SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž 28:00
7 8670828 ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno 31:00
8 301286 RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko 34:00
9 8660425 ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno 37:00
10     Vakant Vakant 40:00
11 1111187 ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno 43:00
12 8660466 TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín 46:00
13     Vakant Vakant 49:00
14 7209282 TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín 52:00
15 8663130 ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno 55:00
16 8660407 ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov 58:00
17     Vakant Vakant 61:00
------
------

 

H18 (4) 7,4 km 325 m 20 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1     Vakant Vakant 0:00
2 8670821 SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž 6:00
3 8090126 TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín 12:00
4     Vakant Vakant 18:00
 
------

 

H21C (29) 9,3 km 450 m 24 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 8660402 ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno 1:00
2 51368 ADA9200 Věžník Václav OOB Spartak Adamov 4:00
3 8644875 TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno 7:00
4 232254 ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno 10:00
5 8670824 TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno 13:00
6     Vakant Vakant 16:00
7 49869 ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov 19:00
8 8656681 MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron 22:00
9 7204496 TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno 25:00
10 2082929 LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice 28:00
11 2121762 VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno 31:00
12 2088211 BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering 34:00
13 337647 ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno 37:00
14     Vakant Vakant 40:00
15 8200033 TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno 43:00
16     Vakant Vakant 46:00
17 51609 LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice 49:00
18 8656569 VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno 52:00
19 8662744 TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín 55:00
20 8660410 ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno 58:00
21 8656568 TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín 61:00
22 8002400 OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha 64:00
23 8662694 TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín 67:00
24 53388 SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín 70:00
25 8017701 TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno 73:00
26 2017666 LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice 76:00
27 7207358 TZL7803 Honner Jaroslav SKOB Zlín 79:00
28 8116734 VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno 82:00
29 8008841 TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno 85:00
 
------

 

H21D (27) 5,2 km 275 m 14 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 53210 VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno 14:00
2 53235 TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno 17:00
3 682351 VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno 20:00
4 2067954 0210001 Paseka Tomáš Mabruk team Brno 23:00
5 8135135 SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd 26:00
6 53126 VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice 29:00
7 410339 SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 32:00
8 2144039 ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno 35:00
9 4643 RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko 38:00
10 8323322 TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno 41:00
11 53203 SBK7535 Vychodil Petr KOB START Blansko 44:00
12 425423 VIC7631 Špaňhel Zdeněk OB Vizovice 47:00
13 8662674 TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín 50:00
14 2067943 0010002 Jakub Černík Klub odvážných navrátilců 53:00
15 52017 LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:00
16 2045244 SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko 59:00
17 8071221 TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín 62:00
18 1412021 RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko 65:00
19 2070844 TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín 68:00
20 2020705 LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice 71:00
21 8636192 ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno 74:00
22     Vakant Vakant 77:00
23   ABM8101 Kozel Jiří KOB ALFA Brno 80:00
24     Vakant Vakant 83:00
25 8662442 LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 86:00
26     Vakant Vakant 89:00
27 2096247 0200001 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 92:00
 
------

 

H35 (48) 7,9 km 390 m 22 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 49659 TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno 0:00
2 8008112 SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko 3:00
3 2127883 TBM7529 Sedláček Břetislav KOS TJ Tesla Brno 6:00
4 416206 0290001 Vaculín Petr Rychlá bota 9:00
5 2061849 RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko 12:00
6 2067213 TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno 15:00
7 8100030 UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno 18:00
8 53896 TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín 21:00
9 8007401 TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno 24:00
10 7209288 TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín 27:00
11 1396843 ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno 30:00
12 515472 UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno 33:00
13 2103686 ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno 36:00
14 2115695 RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko 39:00
15 2111737 ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno 42:00
16 7300282 0050001 Václavek Lukáš Tišnov 45:00
17 2103680 ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno 48:00
18 253369 SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž 51:00
19 416055 ZBM7706 Skoba Ondřej SK Žabovřesky Brno 54:00
20 8660912 XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM 57:00
21 8670759 SKM7800 Ošmera Jakub KOB Směr Kroměříž 60:00
22 2103682 ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno 63:00
23 8660398 TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín 66:00
24 2073733 VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice 69:00
25 2116189 0190001 Račanský Martin Neregistrovaný 72:00
26 53264 0180002 Baláč Radek Baláčovi 75:00
27 52199 SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž 78:00
28     Vakant Vakant 81:00
29 8670825 SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž 84:00
30 2126305 VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice 87:00
31 8670823 SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž 90:00
32 8123400 VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice 93:00
33 8104170 TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín 96:00
34 7790320 BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering 99:00
35 53335 VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice 102:00
36 8667970 TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 105:00
37 1417261 TZL7301 Novotný Marek SKOB Zlín 108:00
38 7201210 TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno 111:00
39 52207 SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž 114:00
40 8670745 KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín 117:00
41 7300475 0020001 Musil Radek Musil 120:00
42 2091534 LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice 123:00
43 7210886 SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž 126:00
44 762400 VIC7624 Marek Martin OB Vizovice 129:00
45 8660405 ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno 132:00
46     Vakant Vakant 135:00
47     Vakant Vakant 138:00
48     Vakant Vakant 141:00
 
------

 

H45 (33) 5,8 km 270 m 14 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 8667984 TBM7107 Šňupárek Martin KOS TJ Tesla Brno 1:00
2 2067992 0060001 Novotný Petr DUKLA Blansko 4:00
3 7204482 TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno 7:00
4 8660434 ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno 10:00
5 8662331 TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno 13:00
6 2116480 ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno 16:00
7 232419 ZBM7403 Mynář Martin SK Žabovřesky Brno 19:00
8 53827 HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov 22:00
9 219258 SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava 25:00
10 53296 TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno 28:00
11 8680303 VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno 31:00
12 1409878 LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:00
13     Vakant Vakant 37:00
14 995894 0120001 Komenda Kamil Kamil Komenda 40:00
15     Vakant Vakant 43:00
16 438042 ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno 46:00
17 515090 VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno 49:00
18 2083415 TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno 52:00
19 7204512 VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno 55:00
20 2088711 ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno 58:00
21 8663133 SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha 61:00
22 53323 OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:00
23 2056277 ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 67:00
24 425524 OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice 70:00
25 8000120 TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín 73:00
26 1400427 LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice 76:00
27 682097 PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská 79:00
28 2103688 ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno 82:00
29 433082 OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice 85:00
30 2045249 0220001 Tužil Petr Tužilovi 88:00
31     Vakant Vakant 91:00
32 2083369 TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno 94:00
33 2067922 0110003 Kruml Tomáš Nezabloudíme 97:00
 
------

 

H55 (24) 3,6 km 170 m 11 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 2021853 KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín 4:00
2 52712 ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov 8:00
3 8812 RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko 12:00
4 410327 TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno 16:00
5 1006613 VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice 20:00
6 1210961 ZBM6108 Štěpánský Václav SK Žabovřesky Brno 24:00
7 53251 TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno 28:00
8 1985427 0280001 Stojan Luděk neregistr. 32:00
9 416088 HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov 36:00
10 2127637 0070001 Buráň Zdeněk BzB 40:00
11     Vakant Vakant 44:00
12 2060222 0030001 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice n./Sv. 48:00
13     Vakant Vakant 52:00
14     Vakant Vakant 56:00
15 8656611 PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:00
16 52338 EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín 64:00
17 49683 SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko 68:00
18 428296 TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 72:00
19 2087637 VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno 76:00
20 1407868 SPE5801 Piják Jaroslav KOB Sokol Pezinok 80:00
21 2122244 LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:00
22 433083 OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice 88:00
23 2102705 SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko 92:00
24 52078 RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko 96:00
 
------

 

H65 (6) 3,6 km 150 m 11 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 2067305 OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice 4:00
2 2083416 TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno 8:00
3 52521 ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno 12:00
4 2113090 BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering 16:00
5     Vakant Vakant 20:00
6     Vakant Vakant 24:00
 
------

 

H70 (7) 2,8 km 150 m 8 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 7300470 TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín 4:00
2     Vakant Vakant 8:00
3 53321 TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín 12:00
4 426383 OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:00
5 2049597 TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín 20:00
6 8320135 TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno 24:00
7 425533 TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín 28:00
 
------

 

HDR (41) 2,1 km 150 m 8 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 2067953 0210002 Paseka Matěj Yul Mabruk team Brno 0:00
2 896975 TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno 0:00
3 2116477 BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering 0:00
4 8662350 ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál 0:00
5 219273 BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering 0:00
6 2067967 SKMXXXX Školoudík Miroslav KOB Směr Kroměříž 0:00
7 920669 TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín 0:00
8 2067960 SKM14xx Školoudík Šimon KOB Směr Kroměříž 0:00
9 52537 0200002 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 0:00
10 2067957 SKMYXYX Gregorová Sofie KOB Směr Kroměříž 0:00
11 889316 VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno 0:00
12 2067985 UBM1101 Šilar Martin MENISKOS Brno 0:00
13 1450163 TBM1305 Vaculín Vilém KOS TJ Tesla Brno 0:00
14 53306 0190002 Dokoupilová Simona nereg. 0:00
15 2067989 0300001 Syková Tamara ts 0:00
16 53172 ZBM1212 Stachoň Štěpán SK Žabovřesky Brno 0:00
17 52454 ZBM1150 Pařízková Eliška SK Žabovřesky Brno 0:00
18 2092361 ZBM1351 Marková Lucie SK Žabovřesky Brno 0:00
19 336762 0230002 Dohnalová Eliška Dohnalovi 0:00
20 2104609 ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno 0:00
21 49679 VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno 0:00
22 2067947 0050003 Václavek Filip Tišnov 0:00
23 53240 TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 0:00
24 1414506 ADA1501 Burdilák Robin OOB Spartak Adamov 0:00
25 8116763 PBM8500 Růžek Lukáš TJ Spartak 1. Brněnská 0:00
26 436930 SKM09xx Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž 0:00
27 232708 TBM1110 Franc Jáchym KOS TJ Tesla Brno 0:00
28 2120661 TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno 0:00
29 2103788 TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno 0:00
30 8595 TZL0904 Zicha Ondřej SKOB Zlín 0:00
31 8581 TZL0905 Zicha Lukáš SKOB Zlín 0:00
32   SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín 0:00
33 425578 LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice 0:00
34 2067976 0140001 Kozel Kryštof Family Point 0:00
35 53116 TBM1204 Otoupalík Jakub KOS TJ Tesla Brno 0:00
36 2087676 TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno 0:00
37 811213 SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 0:00
38 425428 VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice 0:00
39 219251 SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko 0:00
40 416062 LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice 0:00
41 7210864 SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž 0:00
 
------

 

P (47) 3,0 km 150 m 10 K
Č. Číslo čipu Reg. číslo Jméno Oddíl Start  
1 2111732 RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená 0:00
2 52208 SKMXYYY Školoudík Miroslav KOB Směr Kroměříž 0:00
3 232335 RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená 0:00
4 2419992 ZBM0112 Macháček Petr SK Žabovřesky Brno 0:00
5 2067983 0210003 Paseková Tereza Mabruk team Brno 0:00
6 410196 0180001 Baláčová Jana Baláčovi 0:00
7 2067971 0160001 Kořenová Jana nemám klub 0:00
8 53116 TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno 0:00
9 515032 VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 0:00
10 410323 0170001 Nollová Marcela Verim_si 0:00
11 2067938 RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko 0:00
12 2144067 0230001 Dohnalová Květa Dohnalovi 0:00
13 2032151 ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov 0:00
14 426385 0270002 Riessler Petr P&T 0:00
15 7208222 KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín 0:00
16 2067993 ABM0030 Hyánková Tereza KOB ALFA Brno 0:00
17 2075673 ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno 0:00
18 2135195 TBM7110 Syka Ivan KOS TJ Tesla Brno 0:00
19 232377 TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno 0:00
20 2067984 0230003 Dohnal Pavel Dohnalovi 0:00
21 331193 TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín 0:00
22 49681 RBK0630 Vychodil David SK Radioklub Blansko 0:00
23 446402 SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava 0:00
24 2067205 TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno 0:00
25 2067934 0080001 Škvor Jan Žádný klub 0:00
26 2067936 0100003 Dolejší Zbyněk nereg. 0:00
27 2067931 0110001 Mynářová Jana Nezabloudíme 0:00
28 2083370 TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno 0:00
29 2067927 0110002 Krumlová Andrea Nezabloudíme 0:00
30 2067941 0100002 Nedorostková Monika nereg. 0:00
31 8033220 TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno 0:00
32 2067978 TBM7803 Kroutil Petr KOS TJ Tesla Brno 0:00
33 2067924 TZL0259 Olbortová Kristýna SKOB Zlín 0:00
34 2103673 0100001 Rotková Gabriela nereg. 0:00
35 2108870 0070002 Buráňová Hana BzB 0:00
36 426382 OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice 0:00
37 2115713 ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno 0:00
38 2111812 ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno 0:00
39 331031 LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice 0:00
40 2067972 0140002 Kozlová Slávka Family Point 0:00
41 1399000 LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice 0:00
42 2111740 ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno 0:00
43 53122 VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice 0:00
44 515452 UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno 0:00
45 53809 SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 0:00
46 2067979 0130002 Hesová Iva Vrtas 73 0:00
47 2067982 0130001 Vrtílek Roman Vrtas 73 0:00
 
------

12. JmL Uhřice

Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti Oblastní žebříček Valašské oblasti Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019