ABM Členská sekce Odkazy Akce Přihlásit
13 JML Dambořice | Startovka - kategorie
SportSoftware OE2010 (M) V.11.0
14.10.2022 19:07:24

D10N - (11)

převýšení: 60 m | vzdálenost: 2.4 km | kontrol: 7

reg.č. SI jméno čas
1 ABM1452 2067972 Wandrolová Justina 6:00
2 ZBM1552 2181917 Pala Tereza 10:00
3 PBM1352 436987 Chvátalová Žofie 14:00
4 LCE1352 Škodová Michaela 18:00
5 VBM1251 53311 Sychrová Markéta 22:00
6 PBM1252 2083381 Rampula Monica 26:00
7 VBM1451 49679 Vernerová Johanka 30:00
8 VBM1352 2116459 Sychrová Hana 34:00
9 ABM1451 332948 Karafiátová Adélka 38:00
10 Vakant 42:00
11 Vakant 46:00

D10 - (23)

převýšení: 60 m | vzdálenost: 2.4 km | kontrol: 6

reg.č. SI jméno čas
1 TBM1377 2060216 Kurečková Zuzana 4:00
2 PBM1257 8060908 Stašková Tereza 7:00
3 TZL1255 2211982 Chaloupková Natalie 10:00
4 PBM1351 8013974 Soběslavská Anna Marie 13:00
5 Vakant 16:00
6 TBM1351 8033220 Vedrová Anika 19:00
7 TZL1251 7209290 Svobodová Natálie 22:00
8 TBM1361 8100041 Kroutilová Eliška 25:00
9 TZL1350 889320 Přibylová Ema 28:00
10 ZBM1253 8019434 Dohnalová Eliška 31:00
11 TBM1364 2096247 Tomíčková Ivana 34:00
12 Vakant 37:00
13 ZBM1356 1051213 Smítalová Meda 40:00
14 TZL1351 7209282 Chodúrová Elena 43:00
15 VIC1351 7210090 Vlčková Alžběta 46:00
16 LCE1253 51298 Slámová Emílie Inka 49:00
17 VIC1250 8660374 Štěpánková Adéla 52:00
18 TBM1452 553446 Šímová Klaudie 55:00
19 ZBM1354 2181926 Pala Barbora 58:00
20 ABM1353 2212037 Skurczaková Alice 61:00
21 ZBM1351 2092361 Marková Lucie 64:00
22 TBM1358 2087676 Doušková Daniela 67:00
23 SBK1353 219251 Daňková Viktorie 70:00

D12 - (32)

převýšení: 60 m | vzdálenost: 2.5 km | kontrol: 8

reg.č. SI jméno čas
1 PBM1150 8488543 Robotková Tereza 2:00
2 TBM1079 53273 Francová Hedvika 5:00
3 Vakant 8:00
4 RBK1052 2034000 Veselá Martina 11:00
5 TBM1055 8285915 Šímová Julie 14:00
6 RBK1051 8013953 Jágrová Zuzana 17:00
7 Vakant 20:00
8 TZL1150 7200901 Nešporová Viktorie Anna 23:00
9 TBM1158 8482069 Ryglová Beáta 26:00
10 SKM1050 8005205 Myšáková Olga 29:00
11 TBM1156 8197607 La Carbonara Noemi 32:00
12 ZBM1057 8011043 Janíková Klára 35:00
13 TBM1384 8047117 Šťastná Vendula 38:00
14 ZBM1152 8107756 Beránková Kamila 41:00
15 TBM1188 8042134 Schwabová Barbora 44:00
16 RBK1151 8140939 Broschová Alžběta 47:00
17 ZBM1050 2092407 Coufalová Thea 50:00
18 TBM1052 8088388 Eliášová Viktorie 53:00
19 SKM1150 7210864 Rytířová Denisa 56:00
20 TBM1151 2127869 Michálková Adéla 59:00
21 ZBM1056 1180510 Smítalová Ester 62:00
22 TBM1157 2127859 Hustá Magdalena 65:00
23 HLV1154 416088 Brázdilová Kristýna 68:00
24 TBM1165 8030635 Malá Lucie 71:00
25 TZL1051 2121120 Poslušná Katka 74:00
26 TBM1161 2083414 Průšová Zuzana 77:00
27 LCE1051 2116500 Slámová Julie 80:00
28 TBM1177 2127877 Urválková Anna 83:00
29 PBM1152 8162910 Vítková Kateřina 86:00
30 TBM1054 7300558 Tomíčková Eliška 89:00
31 ZBM1051 2103690 Bašeová Jolana 92:00
32 Vakant 95:00

D14 - (32)

převýšení: 105 m | vzdálenost: 3.6 km | kontrol: 11

reg.č. SI jméno čas
1 ZBM0850 8660445 Kočová Klára 4:00
2 TZL0857 2211998 Klapilová Karolina 6:00
3 ZBM0854 8076008 Rotková Veronika 8:00
4 PBM0952 8007609 Stašková Sofie 10:00
5 ZBM0862 8648635 Janíková Anna 12:00
6 Vakant 14:00
7 ZBM0957 2094514 Kučerová Tereza 16:00
8 RBK0853 8113507 Fedrová Anežka 18:00
9 VIC0956 8680388 Štěpánková Anna 20:00
10 TZL0957 2134311 Héčová Kristýna 22:00
11 SKM0952 8063100 Hanáková Ema 24:00
12 TZL0851 8680330 Fišerová Markéta 26:00
13 TBM0857 8033296 Ryglová Adéla 28:00
14 TZL0955 8150409 Mašláňová Ema 30:00
15 ZBM0956 2111731 Beránková Julie 32:00
16 SKM0951 8680289 Kolaříková Erika 34:00
17 Vakant 36:00
18 TZL0858 8105227 Lázničková Alžběta 38:00
19 Vakant 40:00
20 ZBM0954 8517355 Marková Eva 42:00
21 PBM0953 436988 Stratilová Barbora 44:00
22 TZL0952 8680336 Novosadová Klára 46:00
23 VIC0951 8482070 Vlčková Markéta 48:00
24 TZL0960 Korčáková Laura 50:00
25 ZBM0953 8076013 Coufalová Rea 52:00
26 TZL0950 8209279 Kundratová Eva 54:00
27 ZBM0951 2061853 Finstrlová Denisa 56:00
28 TZL0953 2113089 Růžičková Žofie 58:00
29 RBK0951 8516957 Jágrová Aneta 60:00
30 TBM0851 2127867 Vrbková Adéla 62:00
31 LCE0851 8482100 Hubáčková Sabina 64:00
32 VIC0952 1400414 Kubíčková Lucie 66:00

D16 - (12)

převýšení: 110 m | vzdálenost: 4.5 km | kontrol: 14

reg.č. SI jméno čas
1 ABM0752 8113512 Karafiátová Eliška 6:00
2 Vakant 12:00
3 ZBM0755 8003521 Hiklová Eva 18:00
4 TZL0757 8051263 Kovalčíková Nela 24:00
5 ABM0753 2419866 Hyánková Tereza 30:00
6 Vakant 36:00
7 TZL0651 8680314 Kusáková Valentýna 42:00
8 RBK0752 8004048 Šujanová Berenika 48:00
9 ZBM0658 8116744 Tomanová Eliška 54:00
10 Vakant 60:00
11 LCE0751 8680292 Hrbáčková Michaela 66:00
12 ABM0757 2771358 Taslerová Martina 72:00

D18 - (5)

převýšení: 200 m | vzdálenost: 5.4 km | kontrol: 12

reg.č. SI jméno čas
1 TBM0451 8668997 Porubská Lenka 5:00
2 LCE0551 8662430 Pišová Adéla 11:00
3 Vakant 17:00
4 TBM0554 8414120 Dušková Tereza 23:00
5 Vakant 29:00

D21C - (14)

převýšení: 230 m | vzdálenost: 7 km | kontrol: 16

reg.č. SI jméno čas
1 TBM8870 8008870 Chromá Adéla 5:00
2 VBM8553 8063089 Kociánová Lenka 11:00
3 TZL9754 8518318 Chovancová Zuzana 17:00
4 Vakant 23:00
5 TZL0051 8662719 Nešporová Alžběta 29:00
6 Vakant 35:00
7 TZL0551 8050121 Batani Valentina 41:00
8 Vakant 47:00
9 TZL7979 8482079 Mašláňová Hana 53:00
10 VBM9353 361990 Růžičková Zuzana 59:00
11 TZL9753 8654917 Kavánková Iva 65:00
12 ZBM9250 8482559 Podešvová Vlasta 71:00
13 LCE9052 8006767 Dékány Pavla 77:00
14 ABM0361 2081393 Taslerová Tereza 83:00

D21D - (12)

převýšení: 130 m | vzdálenost: 3.9 km | kontrol: 9

reg.č. SI jméno čas
1 LCE0351 8656714 Hubáčková Dagmar 3:00
2 Vakant 8:00
3 LCE0251 8662431 Pišová Barbora 13:00
4 TZL9252 9416043 Krejčíková Marie 18:00
5 RBK7851 2127529 Šujanová Kateřina 23:00
6 TZL8850 8517316 Polášková Kristýna 28:00
7 0130001 51831 Králová Olga 33:00
8 0110001 8107766 Linhartová Iva 38:00
9 0180001 410321 Jordanová Blanka 43:00
10 Vakant 48:00
11 VIC0151 53122 Sadílková Iva 53:00
12 PBM8352 8014554 Košíková Jana 58:00

D35 - (32)

převýšení: 200 m | vzdálenost: 4.9 km | kontrol: 12

reg.č. SI jméno čas
1 ZBM7755 2067925 Coufalová Martina 1:00
2 Vakant 3:00
3 UBM7852 2126231 Janíková Marie 5:00
4 HLV8153 52670 Smětáková Ivana 7:00
5 ZBM8379 52865 Křístková Veronika 9:00
6 TZL8181 2084933 Slováčková Věra 11:00
7 LCE8253 2080838 Slámová Alena 13:00
8 GIG7750 8044442 Linhartová Martina 15:00
9 0050001 2127864 Sedláčková Alžběta 17:00
10 TBM7961 7204507 Hustá Helena 19:00
11 LBM8651 2121006 Štěpánková Petra 21:00
12 Vakant 23:00
13 ZPV6553 8047130 Jirková Renata 25:00
14 ZBM7651 2067937 Cicvárková Lucie 27:00
15 VBM8558 8154984 Vernerová Radka 29:00
16 PBM8450 8226315 Sladká Magdalena 31:00
17 LBM8051 2113043 Eliášková Hana 33:00
18 PBM8554 8116680 Růžková Kateřina 35:00
19 TZL7550 8680338 Kočová Eva 37:00
20 KVS7360 2116450 Pavlicová Anna 39:00
21 TZL7351 8100202 Batani Hana 41:00
22 RBK8252 2151397 Bártová Petra 43:00
23 LCE8560 2032130 Macková Petra 45:00
24 ZBM7954 2144067 Dohnalová Květa 47:00
25 HLV8451 8517324 Drábková Kateřina 49:00
26 SKM7750 8680321 Dittrichová Andrea 51:00
27 KVS7850 53680 Pinďáková Veronika 53:00
28 TBM7861 8100045 Kroutilová Eva 55:00
29 Vakant 57:00
30 VBM8458 2116456 Sychrová Daniela 59:00
31 TBM7467 8115113 Grycová Petra 61:00
32 SBK8151 8007503 Daňková Veronika 63:00

D45 - (37)

převýšení: 120 m | vzdálenost: 4.2 km | kontrol: 13

reg.č. SI jméno čas
1 LCE6569 8670733 Hubáčková Dagmar 1:00
2 PBM7375 8013977 Tršová Daniela 3:00
3 BBM7155 52346 Kunzová Ivana 5:00
4 VIC7055 416050 Sadílková Lenka 7:00
5 ZBM6251 8516455 Hrušková Lenka 9:00
6 Vakant 11:00
7 SKM7250 8680394 Mičíková Lada 13:00
8 TZL7652 218979 Nešporová Barbora 15:00
9 ZBM7356 2067240 Beránková Šárka 17:00
10 TBM7377 52037 Ehlová Pavla 19:00
11 Vakant 21:00
12 TBM7371 8001411 Schwabová Kateřina 23:00
13 ZBM7553 2771966 Václavková Petra 25:00
14 Vakant 27:00
15 0100001 2092389 Bašeová Magdalena 29:00
16 TBM7275 8007275 Kubáňová Jana 31:00
17 KVS7750 8047176 Mikulčíková Irena 33:00
18 LBM7751 8013372 Tomanová Veronika 35:00
19 ZBM7752 2212721 Nováčková Obelczová Věra 37:00
20 TBM7761 2067214 Doušková Klára 39:00
21 ADA7451 52715 Richterová Nataša 41:00
22 LBM7362 8013857 Korpasová Ivana 43:00
23 TZL7352 7210876 Vrubelová Jana 45:00
24 TBM7060 2067215 Doušková Vlasta 47:00
25 0260001 2222787 Varhaníčková Jana 49:00
26 HLV7060 2260118 Sedláčková Jana 51:00
27 SBK7789 8662315 Jágrová Vlasta 53:00
28 UBM7451 1410001 Čelechovská Zora 55:00
29 ZBM7654 2090859 Kučerová Renata 57:00
30 LBM7450 52029 Kyclová Jitka 59:00
31 LCE6359 8670819 Vavrysová Iva 61:00
32 TBM7079 8648605 Hiršová Marcela 63:00
33 SKM7350 2017677 Pěčková Monika 65:00
34 TBM7258 49656 Hlaváčová Šárka 67:00
35 TZL7350 8660357 Kundratová Jana 69:00
36 TBM6969 995875 Grycová Jana 71:00
37 RBK6451 416103 Tesařová Jitka 73:00

D55 - (13)

převýšení: 110 m | vzdálenost: 3.7 km | kontrol: 11

reg.č. SI jméno čas
1 LCE6351 52701 Slezáková Jitka 4:00
2 Vakant 8:00
3 LCE5852 8660397 Vlažná Mirka 12:00
4 TZL6751 9200524 Lázničková Marcela 16:00
5 LBM6460 8063055 Matyášová Lenka 20:00
6 TZL5954 53838 Žaludková Miroslava 24:00
7 ZBM6666 2075673 Tomanová Elena 28:00
8 TZL6351 7209283 Koláriková Irena 32:00
9 Vakant 36:00
10 TZL6262 8260628 Krejčíková Monika 40:00
11 LCE6461 8063099 Ferdusová Eva 44:00
12 TZL6052 8105228 Polášková Kamila 48:00
13 RBK5761 49601 Jalová Marie 52:00

D65 - (9)

převýšení: 75 m | vzdálenost: 3.1 km | kontrol: 9

reg.č. SI jméno čas
1 VBM5655 53238 Potěšilová Vladimíra 4:00
2 LCE5451 416063 Cahlová Slávka 10:00
3 OTK5250 8670735 Volencová Ivana 16:00
4 TBM5451 52361 Eremiášová Jana 22:00
5 LBM4955 52055 Tomanová Jana 28:00
6 TZL5757 7209285 Jelínková Dagmar 34:00
7 LBM5558 8063069 Salajková Věra 40:00
8 Vakant 46:00
9 TZL5254 8662735 Horynová Eva 52:00

H10N - (13)

převýšení: 60 m | vzdálenost: 2.5 km | kontrol: 7

reg.č. SI jméno čas
1 ZBM1405 2212743 Kocourek Vít 5:00
2 Vakant 9:00
3 ZBM1404 7905090 Stachoň Ondřej 13:00
4 PBM1406 2152855 Slavík Martin 17:00
5 0240001 8582 Brucháček Matěj 21:00
6 SBK1411 2653461 Sluka Matouš 25:00
7 TZL1515 416043 Krejčík Vít 29:00
8 KVS1253 2021858 Beňovská Marie 33:00
9 0130002 2067934 Král Jonáš 37:00
10 Vakant 41:00
11 Vakant 45:00
12 KVS1400 887153 Beňovský Jan 49:00
13 ZBM1501 2181913 Meissner Otto 53:00

H10 - (18)

převýšení: 60 m | vzdálenost: 2.6 km | kontrol: 6

reg.č. SI jméno čas
1 TZL1302 8033257 Honner Martin 3:00
2 UBM1301 2039202 Janík Jan 6:00
3 ZBM1207 2212709 Nováček Kryštof 9:00
4 TZL1201 7209286 Brucháček Jan 12:00
5 LCE1313 331424 Macka Matyáš 15:00
6 TZL1300 53379 Vintr Otakar 18:00
7 LCE1202 2771350 Zapletal Martin 21:00
8 TZL1400 53337 Svoboda Šimon 24:00
9 ZBM1206 49376 Paul Radim 27:00
10 TBM1201 8100051 Hájek Vojtěch 30:00
11 ZBM1305 2051489 Cicvárek Lukáš 33:00
12 Vakant 36:00
13 Vakant 39:00
14 Vakant 42:00
15 TZL1414 8615 Smola Štěpán 45:00
16 PBM1310 8162892 Vítek Vojtěch 48:00
17 TBM1304 899170 Janča Ondřej 51:00
18 ZBM1212 7906090 Stachoň Štěpán 54:00

H12 - (34)

převýšení: 65 m | vzdálenost: 2.8 km | kontrol: 11

reg.č. SI jméno čas
1 TBM1110 232708 Franc Jáchym 1:00
2 ZBM1100 2111735 Koča František 4:00
3 RBK1101 2151418 Bárta Ladislav 7:00
4 Vakant 10:00
5 HLV1113 53830 Boledovič Adam 13:00
6 LCE1111 8680393 Hubáček Marián 16:00
7 TZL1005 8050910 Mašláň Prokop 19:00
8 TBM1212 8100042 Sedláček Martin 22:00
9 TZL1006 8660396 Koč Juraj 25:00
10 SKM1100 8680301 Pěček Tobiáš 28:00
11 TZL1105 2091553 Přibyl František 31:00
12 LBM1101 8454043 Eliášek Jakub 34:00
13 TZL1004 8660354 Fišer Petr 37:00
14 Vakant 40:00
15 TZL1200 7053367 Šidla Dalibor 43:00
16 TBM1114 2083371 Verner Jan 46:00
17 TZL1100 2134321 Malaník Viktor 49:00
18 ZBM1003 8016305 Kyncl Ondřej 52:00
19 TZL1111 515174 Smola Jakub 55:00
20 UBM1101 515446 Šilar Martin 58:00
21 TZL1008 2134312 Mička Gabriel Felix 61:00
22 ABM1002 420418 Wandrol Šimon 64:00
23 TBM1029 2127895 Hustý Matyáš 67:00
24 TZL1101 2211988 Jahudka Štěpán 70:00
25 SKM1002 8933 Černoch Jakub 73:00
26 TZL1001 8662687 Honner Tomáš 76:00
27 BBM1000 2224623 Široký Jakub 79:00
28 PBM1001 2127524 Svoboda Adam 82:00
29 TBM1108 7210862 Skřivanek František 85:00
30 KVS1004 2001910 Spitzer Jiří 88:00
31 Vakant 91:00
32 TZL1007 2113077 Lunga Viktor 94:00
33 LCE1113 9201376 Škoda František 97:00
34 SBK1010 811213 Daněk František 100:00

H14 - (29)

převýšení: 120 m | vzdálenost: 4.3 km | kontrol: 12

reg.č. SI jméno čas
1 TBM0817 2083396 Franc Kryštof 3:00
2 Vakant 5:00
3 TBM0829 53234 Jiřík Martin 7:00
4 TZL0806 8648637 Hozík Štěpán 9:00
5 TBM0928 8117119 Kroutil Tadeáš 11:00
6 TZL0902 8090714 Slováček Ondřej 13:00
7 TBM0804 8008044 Hájek Štěpán 15:00
8 TZL0819 8454007 Vystrčil Vojtěch 17:00
9 SKM1000 8660358 Dittrich Matouš 19:00
10 TZL0813 8660391 Linhart Jakub 21:00
11 ABM0907 2212024 Štaffa Ondřej 23:00
12 TZL0814 8109339 Linhart Adam 25:00
13 TBM0908 2127875 Kresta Tomáš 27:00
14 TZL0906 2134314 Zdráhal Matěj 29:00
15 PBM0901 2111747 Svoboda Jakub 31:00
16 TZL0900 8594 Kusák Alexander 33:00
17 LBM0801 8454004 Eliášek Patrik 35:00
18 Vakant 37:00
19 TBM0915 2111764 Svirák Benjamin 39:00
20 TZL0815 8680386 Jahudka Tomáš 41:00
21 TBM0912 Jiřík Michal 43:00
22 ZBM0916 2771493 Václavek Petr 45:00
23 TBM0902 410254 Mikula Marek 47:00
24 LBM0909 8003624 Toman Matěj 49:00
25 TZL0810 8662733 Pavlík Adam 51:00
26 HLV0905 416084 Brázdil Lukáš 53:00
27 Vakant 55:00
28 TZL0803 2113096 Ambrož Kryštof 57:00
29 SKM0900 8482072 Rose Ondřej 59:00

H16 - (24)

převýšení: 210 m | vzdálenost: 5.9 km | kontrol: 12

reg.č. SI jméno čas
1 TZL0800 8240800 Pernička Martin 2:00
2 ZBM0602 8005438 Koča Vojtěch 5:00
3 TZL0604 8000604 Huleja Martin 8:00
4 TBM0613 2083417 Hanousek Prokop 11:00
5 TZL0701 8052217 Honner Jaroslav 14:00
6 Vakant 17:00
7 TZL0710 8047116 Valla Jakub 20:00
8 TBM0710 8000710 Schwab Filip 23:00
9 VIC0713 8663111 Vlček Tomáš 26:00
10 TZL0702 7210410 Novotný Miloš 29:00
11 TBM0809 8208112 Štěpánek Ondřej 32:00
12 TZL0711 8051258 Václavík Vojtěch 35:00
13 TBM0712 8188288 Kroutil Jošt 38:00
14 ZBM0614 2181948 Václavek Jan 41:00
15 KVS0600 8482098 Švestka Štěpán 44:00
16 ZBM0706 8660413 Marek Filip 47:00
17 TZL0602 8170602 Pernička Václav 50:00
18 ZBM0609 8517358 Petrášek Eduard 53:00
19 TZL0601 8000119 Strakoš Ondřej 56:00
20 Vakant 59:00
21 TBM0707 8100019 Urválek Jan 62:00
22 TZL0700 8485648 Kundrata Vít 65:00
23 Vakant 68:00
24 TBM0910 8680332 Malý Matyáš 71:00

H18 - (8)

převýšení: 270 m | vzdálenost: 7.3 km | kontrol: 15

reg.č. SI jméno čas
1 SKM0400 8680291 Zácha David 2:00
2 ZBM0605 8660418 Kučera Tomáš 6:00
3 Vakant 10:00
4 TZL0407 2067944 Graubner Tadeáš 14:00
5 Vakant 18:00
6 ZBM0405 2051518 Zelený Vladan 22:00
7 LCE0502 8670814 Sláma Šimon 26:00
8 ZBM0513 8517357 Dvořáček Michal 30:00

H21C - (17)

převýšení: 310 m | vzdálenost: 9.7 km | kontrol: 22

reg.č. SI jméno čas
1 TBM0003 8334332 Rajnoha David 4:00
2 Vakant 7:00
3 TBM8841 8008841 Chromý Adam 10:00
4 SKM9501 425530 Krajcar Ivo 13:00
5 VBM7401 8116734 Kořan Pavel 16:00
6 TBM0503 8100029 Račanský Jakub 19:00
7 VBM8305 8030631 Sychra Tomáš 22:00
8 MBM8740 8656681 Zelinka Jiří 25:00
9 TZL8601 8109348 Polášek Jan 28:00
10 PBM6708 8351967 Přikryl Petr 31:00
11 TZL8131 8667971 Smola Michal 34:00
12 PGP9305 8140923 Toman Viktor 37:00
13 TZL8808 8422248 Zbranek Roman 40:00
14 VBM8207 8136474 Šedivý Jiří 43:00
15 JPV7713 8005132 Skřivanek Marcel 46:00
16 TBM0326 8670824 Lička Adam 49:00
17 Vakant 52:00

H21D - (14)

převýšení: 170 m | vzdálenost: 5.6 km | kontrol: 15

reg.č. SI jméno čas
1 PBM7800 7209359 Robotka Jan 4:00
2 UBM0303 2049608 Rajnoha Tomáš 8:00
3 Vakant 12:00
4 AKE0100 8017130 Kurák Michal 16:00
5 ZBM8006 2212706 Nováček Michal 20:00
6 LCE8110 2020705 Macka Radek 24:00
7 VBM8406 2420037 Růžička Tomáš 28:00
8 TZL5102 8662674 Jelínek Vít 32:00
9 Vakant 36:00
10 TZL5704 8071221 Krejčík Zbyněk 40:00
11 VBM6501 8680303 Jordanov Nikolaj 44:00
12 TZL5402 8014457 Slováček Rudolf 48:00
13 ZBM0112 8016058 Macháček Petr 52:00
14 SBK7911 2045244 Dressler Jan 56:00

H35 - (49)

převýšení: 230 m | vzdálenost: 7.6 km | kontrol: 20

reg.č. SI jméno čas
1 TBM6747 49659 Horký Tomáš 1:00
2 TZL6808 8053367 Šidla Jan 3:00
3 ZBM8425 52011 Dvořák Martin 5:00
4 0360001 2181325 Ondroušek Jan 7:00
5 TZL7301 1417261 Novotný Marek 9:00
6 ZBM6700 1396843 Coufal Svatoš 11:00
7 RBK7111 8482111 Brosch Petr 13:00
8 KVS7501 2116484 Pavlica Jiří 15:00
9 VIC6901 8123400 Sadílek Martin 17:00
10 0010001 2220670 Šohaj Minařík David 19:00
11 TZL8503 8466648 Pavlas Radek 21:00
12 SKM7325 8015283 Rytíř Michal 23:00
13 UOL6601 8454046 Krampla Tomáš 25:00
14 SBK7207 53214 Sluka Miroslav 27:00
15 KVS7301 8670745 Švestka Vítězslav 29:00
16 0220001 8047177 Šťastný Jan 31:00
17 VBM8206 53210 Dokoupil Zbyněk 33:00
18 TZL7937 2181299 Svoboda Petr 35:00
19 LCE8103 2091534 Sláma Lumír 37:00
20 VIC7700 8051253 Vlček Jiří 39:00
21 VBM8002 2011839 Henek Vladan 41:00
22 ZBM8404 8076015 Jurák Adam 43:00
23 Vakant 45:00
24 TBM7302 8042130 Porubský Július 47:00
25 ZBM8005 2039117 Dohnal Pavel 49:00
26 TZL7803 8109412 Honner Jaroslav 51:00
27 ZBM7704 8107755 Rotek Pavel 53:00
28 TZL7801 8670811 Mašláň Jakub 55:00
29 OTK7300 8116712 Sadílek Ondřej 57:00
30 ADA8701 49869 Schmid Vladimír 59:00
31 TBM7402 8200033 Vedra David 61:00
32 ZBM7705 2111737 Beránek Miroslav 63:00
33 0230001 2211984 Přibyl Martin 65:00
34 PBM8402 2127521 Rudolf Tomáš 67:00
35 PBM8604 52034 Sladký Marek 69:00
36 TZL8002 8662694 Slováček Tomáš 71:00
37 0190001 406996 Bednárik Martin 73:00
38 ADA7433 91011103 Oujeský Tomáš 75:00
39 ZBM8003 2144039 Polách David 77:00
40 SKM7000 8670823 Vlček Roman 79:00
41 ZBM7201 8076566 Kyncl Tomáš 81:00
42 SKM7501 8680419 Dittrich Pavel 83:00
43 ZBM7903 1260179 Smítal Rostislav 85:00
44 TBM7907 8100030 Račanský Jan 87:00
45 ZBM8206 8420962 Koča Jaroslav 89:00
46 Vakant 91:00
47 0060001 2087636 Lasota Marek 93:00
48 TBM7911 8232425 Doušek Robert 95:00
49 SBK7541 8008112 Daněk Roman 97:00

H45 - (37)

převýšení: 150 m | vzdálenost: 6.2 km | kontrol: 14

reg.č. SI jméno čas
1 GIG7502 8662302 Fišer Petr 3:00
2 TBM7411 2000581 Vostal Petr 5:00
3 BBM7101 553435 Kunz Martin 7:00
4 UBM7104 515472 Rajnoha Miroslav 9:00
5 HLV7137 331485 Tomeček Ladislav 11:00
6 TZL7701 8680410 Vintr Radek 13:00
7 LBM7517 8109428 Toman Ondřej 15:00
8 BBM7300 2112721 Dvořák Miloš 17:00
9 PBM7302 8008296 Trš Lubomír 19:00
10 HLV6404 7200377 Sedláček Jaroslav 21:00
11 0050002 2087653 Sedláček Petr 23:00
12 ABM7100 438042 Polouček Pavel 25:00
13 LCE7439 9201374 Škoda František 27:00
14 Vakant 29:00
15 TBM7337 8022288 La Carbonara Claudio 31:00
16 LBM7100 8004046 Kycl Miroslav 33:00
17 TBM6107 53296 Urválek Jiří 35:00
18 VBM7301 7204512 Lička Lukáš 37:00
19 Vakant 39:00
20 TBM6733 8410774 Florian Michal 41:00
21 ZBM7302 8660434 Zelený Pavel 43:00
22 LCE7702 1399000 Hrbáček Tomáš 45:00
23 TZL6835 8003592 Černoch Karel 47:00
24 ZBM7608 1400413 Kučera Viktor 49:00
25 LBM6113 8007191 Korpas Jaroslav 51:00
26 UBM7201 8454042 Šilar Radek 53:00
27 RBK7001 8116742 Matuška Pavel 55:00
28 LCE6127 8006756 Hubáček Josef 57:00
29 0090001 2088149 Kresta Aleš 59:00
30 Vakant 61:00
31 TZL6304 8680285 Schäfer Michal 63:00
32 Vakant 65:00
33 0270001 2127857 Mikula Martin 67:00
34 SBK7549 410339 Jágr Jaroslav 69:00
35 ZBM7205 8636192 Fiala Jan 71:00
36 TBM6903 8100027 Gryc Tomáš 73:00
37 ABM7105 2116480 Tasler David 75:00

H55 - (16)

převýšení: 125 m | vzdálenost: 4 km | kontrol: 13

reg.č. SI jméno čas
1 RBK5719 8812 Jalový Jaroslav 2:00
2 SKM6200 1962624 Moser Zdeněk 6:00
3 Vakant 10:00
4 ZBM6401 49393 Hruška Tomáš 14:00
5 LCE6118 8006760 Plášek Martin 18:00
6 TBM5711 53235 Minařík Luboš 22:00
7 LCE6207 8662710 Slezák Libor 26:00
8 TBM5103 8005103 Uhmann Petr 30:00
9 LBM5401 8047112 Štěpánek Jiří 34:00
10 0160001 2139485 Fuchs Vladimír 38:00
11 PBM5303 8719038 Robotka Libor 42:00
12 LCE6702 8663203 Piše Dušan 46:00
13 0140001 2127637 Buráň Zdeněk 50:00
14 KVS5904 2021853 Kaloč Vítězslav 54:00
15 Vakant 58:00
16 TBM6108 1210961 Štěpánský Václav 62:00

H65 - (12)

převýšení: 70 m | vzdálenost: 3 km | kontrol: 10

reg.č. SI jméno čas
1 ADA5505 51368 Věžník Antonín 3:00
2 VBM5613 53237 Potěšil Václav 8:00
3 ADA5111 2032151 Truhlář Karel 13:00
4 TZL4902 8662705 Jelínek Petr 18:00
5 KVS5301 8670810 Hrbas Vladimír 23:00
6 Vakant 28:00
7 OTK4601 433083 Šidla Antonín 33:00
8 VBM4410 2087637 Bauer Emil 38:00
9 OTK5300 2067305 Polínek Jaroslav 43:00
10 TZL5702 8051260 Štípek Rostislav 48:00
11 Vakant 53:00
12 HLV4801 2214545 Peška Antonín 58:00

H70 - (2)

převýšení: 60 m | vzdálenost: 2.8 km | kontrol: 10

reg.č. SI jméno čas
1 Vakant 3:00
2 TZL3613 8680310 Láznička Alois 13:00

HDR - (39)

převýšení: 85 m | vzdálenost: 2.5 km | kontrol: 7

reg.č. SI jméno čas
1 0250001 515049 Průšová Barbora 0:00
2 UBM1751 2049606 Eschlerová Lenka 0:00
3 0290001 2051511 Dvořák Jakub 0:00
4 0280001 9201068 Kaiser Tímea 0:00
5 UBM1402 2049601 Eschler Martin 0:00
6 PBM1650 1403423 Růžková Amálie 0:00
7 PBM1501 2126288 Trš Josef 0:00
8 TBM1651 2127860 Račanská Josefína 0:00
9 0080003 8116763 Sladká Meda 0:00
10 0290002 2061840 Dvořáková Anežka 0:00
11 0320006 2067957 Hašková Adélka 0:00
12 0320005 2067947 Hašková Karolína 0:00
13 LBM2151 52050 Réblová Eliška 0:00
14 PBM1591 Sedláková Lili 0:00
15 0320004 520540 Hašek Zdeněk 0:00
16 0320001 8202202 Brabec Lukáš 0:00
17 0310001 51104 Špirk Eduard 0:00
18 0320003 52054 Brabcová Ema 0:00
19 0320002 845424 Brabcová Tina 0:00
20 TBM1510 553442 Šíma Robin 0:00
21 VBM1553 53306 Dokoupilová Simona 0:00
22 TBM1991 896975 Chromá Klára 0:00
23 VBM1651 53211 Vernerová Zita 0:00
24 0130003 2067936 Králová Viola 0:00
25 TBM1616 888602 Chromý Filip 0:00
26 0070001 2067922 Eliška Prchlíková 0:00
27 0040001 53339 Smolová Zoe Anna 0:00
28 VBM1551 889316 Kořanová Daniela 0:00
29 0070002 2067924 Ondřej Prchlík 0:00
30 SKM1400 8063075 Hrouzek David 0:00
31 TZL1750 2212041 Veselá Kamila 0:00
32 LCE1601 889310 Dékány Matěj 0:00
33 TZL1850 2152851 Polášková Anna 0:00
34 SBK1601 49685 Malinský Štěpán 0:00
35 ZBM1751 2115674 Marková Zuzana 0:00
36 ZBM1652 976000 Stachoňová Karolína 0:00
37 SKM15xx 253379 Hrouzek Aleš 0:00
38 ZBM1701 2181935 Marek Daniel 0:00
39 ZBM1653 2212703 Nováčková Anika 0:00

P - (41)

převýšení: 65 m | vzdálenost: 3 km | kontrol: 10

reg.č. SI jméno čas
1 0240002 2219029 Brucháčková Markéta 0:00
2 PBM8255 49692 Stašková Petra 0:00
3 0240003 2067941 Brucháček Rudolf 0:00
4 ABM0905 2212010 Glozar Mikuláš 0:00
5 0250002 53160 Sobková Lenka 0:00
6 ADA0601 52668 Richter Rudolf 0:00
7 TZL6401 8007255 Vrubel Karel 0:00
8 TZL1012 2211981 Štětkář Jáchym 0:00
9 PBM7655 8162901 Tachovská Kamila 0:00
10 PBM7609 7700077 Pátek Richard 0:00
11 ABM7470 2260177 Hyánková Eva 0:00
12 0350001 2067992 Novotný Petr 0:00
13 NNN0001 8667970 Wolfová Monika 0:00
14 NNN0002 2067979 Chodúr Miroslav 0:00
15 LCE0204 7790025 Freml Jan 0:00
16 0300001 2067943 Šicner Štěpán 0:00
17 ABM9205 337647 Bouška Tomáš 0:00
18 0330001 Tlustoš David 0:00
19 TBM7009 2083370 Dobrovolný Vladimír 0:00
20 0340001 2067960 Vrtílek Vojtěch 0:00
21 SBK1111 886279 Kolařík Sebastián 0:00
22 TBM7282 2081392 Hanousková Boučková Daniela 0:00
23 0080002 2061844 Jaromír Kachlíř 0:00
24 VBM8255 53222 Henková Daniela 0:00
25 PBM8256 2213782 Slavíková Jana 0:00
26 0140002 2108870 Buráňová Hana 0:00
27 0020002 7210858 Nechvátal Lukáš 0:00
28 0020001 232113 Klajblová Kristýna 0:00
29 0030001 2127556 Vymazal Michal 0:00
30 0080001 2067927 Pištora Jan 0:00
31 SKM9151 331143 Sladčíková Christovová Neli 0:00
32 TZL0859 2211996 Péčková Karolina 0:00
33 0170001 2115684 Lenka Šabatová 0:00
34 0200001 2117402 Hrůza Vladimír 0:00
35 SBK5406 49683 Kolařík Zdeněk 0:00
36 0210001 436405 Jančová Petra 0:00
37 ZBM7850 2094515 Vršková Dagmar 0:00
38 0150001 52222 Svobodová Marie 0:00
39 PBM7950 2214544 Robotková Naďa 0:00
40 LCE8152 331031 Hrbáčková Karla 0:00
41 TBM7610 8470600 Malý Martin 0:00

H90 - (2)

převýšení: 60 m | vzdálenost: 2 km | kontrol: 5

reg.č. SI jméno čas
1 TZL3125 2134320 Valla Stanislav 2:00
2 Vakant 12:00