Oddílový přebor 2023

V sobotu a neděli 11. a 12. listopadu 2023 se uskutečnil dvoudenní oddílový přebor. Závodilo se za krásného podzimního počasí na mapách v oblasti Mohelna, které nabízely zajímavé a náročné terény.

Závody perfektně připravil Petr Přikryl, který vymyslel tři různé tratě: Malou mistrovskou, Velkou mistrovskou a Nováčkovský kufr.

Jak se nám dařilo

Malá mistrovská měřila v součtu cca 8,4 km a obsahovala 24 kontrol. V této kategorii zvítězila Evička Mulíčková, která se s tratí vypořádala nejlépe.

Velká mistrovská je určena pro pánské osazenstvo, které chce závodit na delších a obtížnějších tratích. Trať měřila v součtu cca 12 km a obsahovala 35 kontrol. V této kategorii zvítězil Ondra Mokrý, který uhájil první čas ze sobotní etapy.

Nováčkovský kufr byl určen pro úplné začátečníky, kteří si chtěli vyzkoušet orientační běh. V této kategorii zvítězil David Zejda.

Samostatnou kategorii super veteránů ovládl s přehledem Honza Dittrich.

Výsledky

Oddílový přebor 2023

Na přeboru vládla skvělá atmosféra, sobotní podvečer jsme si zpříjemnili výstupem na zříceninu Templštýn, kde jsme si užili krásný výhled na okolí. V neděli jsme se po závodech rozloučili a poděkovali organizátorům (Hela a Petr) za jejich skvělou práci. Těšíme se na další přebor, který se bude konat opět za rok v podobném čase.

Zejda Jirka 19:26 - 12.07.2023