Oddílový přebor

Tradičně po roce se opět uskutečnil oddílový přebor 13.-14.11.2021 tentokrát v obci Křižánky na Vysočině. Počasí si na nás předseda opět přichystal klasické podzimní s mlhou a teplotou okolo 2 °C.

Bohužel se oproti minulým ročníkům běželi pouze dvě etapy. První etapa proběhla odpoledne po příjezdu všech účastníků přímo na shromaždiště.

Etapa byla dlouhá a vodnaté, ale všichni se z lesa vrátili ve skvělých časech. Poté jsme se vydali na Lucký Vrch, kde jsme byly ubytováni. Před večeří proběhla krásná procházka mlhou po okolí.

Večeře byla dobrá, i když opět trochu převodnatělá. Druhý den jsme se vydali na start druhé etapy, která se nacházela na stejném místě jako prví.

I tuto část se všem povedlo přežít, takže se mohlo přejít k vyhlášení. Všichni zúčastněním byli oceněni diplomem a kouskem z medovníku. Následně jsme se vydali na oběd, někteří zřejmě měli velký hlad, a tak se seznámili s místní policií.

Obě etapy byli krásně postavené jak na mapě, tak i v lese, jen závodníky překvapil neodpovídající počet oplocenek. Děkujeme stavitelům.

Štěpán 

 

Výsledky:

Výsledky

Florián Vojta 11:00 - 21.11.2021