ABM Členská sekce Odkazy Akce Přihlásit
Oddílový přebor Chlébské
13:07 - 02.11.2019

Letošní oddílový přebor jsme uspořádali na Chlébském. Počasí jsme měli přející, tratě proklatě těžké a konkurence byla vysoká. Děkuji všem, kteří se účastnili pořádání, hlavně pak Liborovi. Správný směr závodníkům ABM.

Tradičně po roce jsme se setkali na oddílovém přeboru. Úvodní etapa byla situována na severovýchodním konci Jinačovic. Etapa se běžela na mapě Kaskáda, počasí jsmě měli klasické podzimíní. Zamlženo deštivé s teplotou kolem 10 °C. Na shromaždišti jsme se sešli i s Honzou a Otou.

Po první etapě jsme se přiblížili centru Chlébské. Dali jsme si oběd v Medvědici a přesunuli se na ubytování. Poté jsem vyrazili na druhou Etapu. Tratě byly "krásné ale těžké" je nám sdělil předseda :-). Vidinou brzké tmy jsme lesem prolítli a za světla se vrátili do Chlébského. Po večeři jsme zhodnotili sezónu, popovídali co nás čeká v dalším roce.

Třetí etapa pak připadla na ráno, jelikož jsme se pohybovali částečně v chráněné oblasti, mapa byla poseta zakázaným prostorem s povinnými úseky. Podložka byla místy hodně těžká byly ale i pasáže kde to mohli zdadní běžci rozbalit naplno. Nakonec jsem všichni zdárně dorazili do cíle a mohli slavnostně ukončit přebor.

Velký dík patří Liborovi a všem kteří se na organizaci podíleli. 

Výsledky

Výsledky po etapách najdete pod odkazy:

Celkové výsledky po E3 naleznete pod odkazem.

Letošní sestava