| Plzeňské poháry

O víkendu se středobodem českého orientačního běhu stala Plzeň, kde se uskutečnila tzv. plzeňská trojkombinace, dva závody štafet a jeden sprint. Pořadatelé z LPM, kteří měli na starosti oba závody štafet, přichystali opravdu pěkný zážitek všem běžcům. Tratě byly fyzicky i mapově náročné. V sobotu se nejlépe umístila štafeta Markéty Mulíčkové hostující v ZBM a to na krásném třetím místě.H21.2

Při odpoledním sprintu VPM, které hostilo tento závod zařazená do žebříčku A v centru Plzně, využilo dvojúrovňové prostory (průchody pod mosty atd.) a nastínilo tím, kam by se mohly v budoucnu vyvíjet sprintové tratě. I přes některé nedokanalosti jako rozdílný čas na cílových krabičkách se závod povedl. Nejlépe se opět umístila Markéta Mulíčková. V první desítce doběhl i Filip Adámek a Klára Kurečková.

H20A

Posledním závodem z plzeňské trojkombinace byly druhé štafety. Na závodníky čekaly běžecky náročnější tratě než v sobotu. Velkou část závodu tvořily rýhy a jiné terénní detaily. Na nejlepší umístění dosáhla štafeta jihomoravské oblasti s Klárou Kurečkovou a o devět minut jim uniklo třetí místo.

H21.1

Podrobnější výsledky štafet můžete najít zde, a ze sprintu zde.

Nový komentář

Zatím tuto novinku nikdo nekomentoval.