| Oddílový přebor 2017 - Suchý

Naši letošní sezonu jsme tradičně ukončili oddílovým přeborem. Počasí nám přálo a věřím, že se vše vydařilo k všeobecné spokojenosti i přes malé komplikace. Dokonce se nám podařilo sehnat i dostatek cen. Na sobotní odpoledne byli naplánovány první tři závody, čtvrtý a zároveň finálový závod se uskutečnil až v neděli o několik kilometrů dál na „rovince“ u vesnice Šebetov.

Vítězi první etapy Suchý sprint uskutečněné mezi chatkami na břehu Sušského rybníka byli Filip Adámek, Markéta Mulíčková, Regina Mokrá, Klára Kurečková a v Nováčkovském kufru Anetka Kurečková. Díky nečekaným překážkám nebylo snadné vždy najít ten nejlepší postup a tak si na své přišli mapově zdatnější závodníci.

Mezičasy: 

https://www.abmbrno.cz/media/2017/11/mezicasy-1.pdf

Druhá etapa nazvaná Suchý kros se běžela v nedalekém lesíku formou koleček. Zde pořadí určovala nejen fyzická připravenost ale i pevná vůle nepolevit. Mezi nejlepší se zařadili Ondřej Novotný, Markéta Mulíčková,  Regina Mokrá, Klára Kurečková a Linda Zejdová.

Mezičasy: 

https://www.abmbrno.cz/media/2017/11/mezicasy-2.pdf

Název třetí etapy Kopce naznačoval, že tento závod nebude zadarmo. Největší převýšení čekalo na běžce kategoriee Velká mistrovská, kteří museli zdolat 259 výškových metrů na třech kilometrech. Toho se nejlépe zhostil Ondřej Novotný doprovázený v ostatních kategoriích Markétou Mulíčkovou, Reginou Mokrou a Vendulou Novotnou, které se tak staly i celkovými vítězkami svých kategorií. První místo v Nováčkovském kufru po oběhnutí jedné z náročnějších tratí obsadila Zuzana Kurečková.

Mezičasy: 

https://www.abmbrno.cz/media/2017/11/mezicasy-3.pdf

 V sobotním podvečeru se také konaly Spektakulární štafle. Díky malým nesrovnalostem na jedné z tratí se každá štafeta může považovat za vítěznou. Pro ty, kteří se i přes to chtějí pokochat svými výkony, přikládám mezičasy seřazené podle tratí.

Mezičasy: 

https://www.abmbrno.cz/media/2017/11/mezicasy-stafle.pdf

Celkovými vítězi se tak stali Petr Palát v kategorii Velká mistrovská, Markéta Mulíčková v kategorii Malá mistrovská, Regina Mokrá mezi zkušenými matadory, Vendula Novotná a Klára Kurečková v kategorii závod naděljí a Linda Zejdová mezi nejmladšími bežci. 

Celkové výsledky:

https://www.abmbrno.cz/media/2017/11/celkove-vysledky.pdf

Zároveň bych Vás chtěl touto cestou pozvat na příští oddílový přebor, který bude opět na Suchém a doufejme, že i s původními tratěmi, a poděkovat ostatním pořadatelům za pomoc.

P.S. už mám hotovou startovku na příští rok

https://www.abmbrno.cz/media/2017/11/startovka.pdf


Vojta Florián

Nový komentář

Zatím tuto novinku nikdo nekomentoval.